Участники конкурсу “Пасіка – моє все!”

Не так давно ми, газета “Пасіка від А до Я”, оголосили фото конкурс “Пасіка – моє все!”. Нагадаємо, розіграш головних призів відбудеться 22.05.2021 о 12-00. Докладніше про умови участі https://pasika.news/krashhe-foto/

Сторінку будемо доповнювати новими фото пасік з усієї України! А зараз вітайте перших учасників!

Учасник 1. Сергій Колісник

Пасіка знаходиться в с. Ганно-Требинівка, Устинівський р-н, Кіровоградської області.

Гарні та яскаві фото, Сергію!

Учасник 2. Любов Кузьміна Жуковська

“Запрошуємо Вас до нас на пасіку, Миколаївщина, Баштанський р-н, с. Новоолександрівка. Щоб відчути любов до пасічництва, треба все побачити, все потрогати, все відчути. Чекаємо вас на весняний запальний початок!.

Любов, дуже гостинна господиня, раді знайомству.

Учасник 3. Булатов Сергій

“Народження молодих бджіл!”

Сергію, з такими помічницями на пасіці справи підуть швидше!)

Учасник 4. Вівчарь Максим

Пасіка знаходиться в с. Ільїне Запорізької області.

“Займаємося цією справою усією родиною. Бджоли є справою нашого життя. Мене звуть Вівчарь Максим, мою дружину Ірина, а тестя Яхін Олександр Вікторович”

Сімейна справа із покоління в покоління. Молодці!)

Учасник 5. Васюта Сергій

“Більше 10 років займаюся пасікою, маю 140 сімей, але на цьому не зупиняюся!”

Сергію, ваша мама, Ніна Васюта, дуже вами пишається!)

Учасник 6. Губенко Віталій

Пасіка знаходиться в Полтавській області, Кременчуцькому р-ні, с. Пироги.

“Моя пасіка – це моє місце сили та натхнення. З дитячих років живе пам’ять про мого діда, у якого, серед саду, була велика пасіка обгороджена очеретом. Свою мрію я почав втілювати у життя 7 років тому. На сьогодні – моя сім’я та моя пасіка – моє найбільше досягнення і моя гордість!”

Віталій, підтримувати і відроджувати сімейні традиції це здорово! Ви молодеціь!

Учасник 7. Кучманюк Анатолій

Пасіка знаходиться в Хмельницькому районі с. Моломолинці

“Кочівля 2020 рік”

Погодьтеся, гарне фото!

Учасник 8. Стуброви Юрій та Іван

“Мене звати Стубров Юрій. Я та мій син – Іван, представляємо родинну пасіку Стубрових! Пасіка – це наше життя, а саме стиль життя. Наше бджільництво має кочовий характер. За сезон ми переїжджаємо до 10 разів, при чому переїзди бувають до 400 км”.

Так тримати! Хай кочівля буде вдолою в цьому році!

Учасник 9. Литвин Кирил Романович

“Цікаві фото, не так? Так виглядала моя пасіка в минулому році весною, тоді повинні були травити поле, цього не сталося тоді.

Я займаюсь бджільництвом з 14 років, зараз мені 17, і я зовсім не жалію, що цим зайнявся. Це забирає багато часу, але пасіка це моє друге життя (можливо навіть основне).

На данний момент моєю головою місією є популяризація бджільництва. Я виступаю на конференціях, наприклад я розповідав про життя Прокоповича.

Одним словом я живу для того, щоб освітлювати тему бджільництва в маси, і мені це довподоби”.

Кирилу тільки 17 років, а вже справжній бджоляр! Молодець! Успіху тобі!)

Учасник 10. Шевченко Артем

Пасіка знахоиться в с. Зіньківщина, Красноградський район, Харківсьої області.

Яскраві фото з кочової пасіки, Артему. Гарного медозбіру в цьому році!

Учасник 11. Сергій Бондаренко

“Бондаренко Єгор, допомогає на пасіці своєму дідусю Бондаренко Валентину Олександровичу, який займається бджільництвом понад 20 років” – пише його тато Сергій Бондаренко.

Пасіка знаходиться в селі Дар Надежда, Сахновщинський район, Харківська область.

Єгор, майбутній бджоляр та гордість тата і дідуся!

Учасник 12. Загуменний Станіслав Олегович

“Я, Загуменний @Станіслав Олегович. Пасіка моє життя, знаходиться в Харківській області, медово-пилкового напрямку. Всім пасічникам здоров’я, натхнення та гарних медозборів!”

Гарна у вас пасіка, Станіславе. Вам також успіхів у бджолиній справі!)

Учасниця 13. Симчук Аліна

“Пасіка Симчуків знаходиться в с.Опришки Кременчуцького р-ну на Полтавщині.

Влітку тримаємо понад 100 сімей. Бджільництво – це справа всього життя мого чоловіка Ігоря, що передана від його батька. Я, як дружина вже 24 роки допомагаю і підтримую це захоплення: і в кочівлі по лісам і полям, і поїздках на бджоловиставки, і у викачці меду.

Весь час вдосконалюєм знання та реманент: придбали більш сучасні медогонки, чоловік власноруч створив стіл для розпечатки меду, стерилізатор воску, лінію по виготовленню вощини, прицепи для перевозки вуликів. Самостійно виготовляє вулики та рамки. Розпочав лінію по розпечатці рамок із електроножами.

Експерементує із різноманіттям порід бджіл, розмірами рамок та корпусів, самостійно виводить маток, засіває городи медоносними травами.
Більш детальна інформація про життя пасіки Симчуків @жінкапасічника на моїй сторінці та історіях.

Хочеться оригінальності та гумору, щоб запам’яталось, тому вислала фото не такі як у всіх. Коромислом тепер не користуються. Та й мед зливаємо у 200 літрові металеві євробочки для здачі меду”.

Підтримка дуже важлива як в бджільництві, так і в сім’ї, в цілому. Всього вам найкращого, Аліна!

Учасники 14. Віталій та Юлія Андрусяк

“Коротко про нас, Віталій та Юлія Андрусяк із Косівщини, (Івано-Франківська обл). Займаємося бджільництвом в умовах карпатського регіону вже близько 12 років. Працюємо виключно із карпатською популяцією бджоли, в минулому році одна із наших пасік отримала статус племінного господарства”, – пише Віталій про свою бджільницьку справу.

Бажаємо успіхів та нових перемог у бджільництві!

Учасниця 15. Галина Батюк

Такого листа ми отримали від Галини:

“Доброго дня! Так, вирішила відправити і я фото на конкурс, погода дощова, на душі сумно, бджілки- подружки не вилітають, сім,ї розвиваються слабо, але живу з надією, що погода наладиться, все розквітне, і бджілки трудівниці полетять по цілющий нектар.

Я, Батюк Галина Іванівна, 58 років, бджільництвом займаюся 11 рік. Пасіка моя знаходиться в с, Рунівщина, Полтавського району, Полтавської області.

В 2010 р закінчила Гадячське училище, отримала бджоляра 3 розряду. До того часу працювала завідуючою ДНЗ ,, Малятко,, в с. Рунівщина, в 2010р вийшла на пенсію за вислугу років, і полинула в бджільництво та вишивання бісером.

В родині займалися бджільництвом, дідусь і батько. А в 2002 році шалено зайнялася бджілками моя рідна сестра Ніна, але на превеликий жаль її не стало в 2010 р. От в мене все в душі перевернулося, і я вирішила, не вмівши, не знавши нічого про бджолиний світ, продовжити сімейну династію. От така в мене сумна історія започаткування. Дякую вам за розуміння”.

Галина, ви великий молодець! Бажаємо, не зважаючи на життєві обставини, ставити ціль і йти до неї! У вас чудова родина, яка допоможе. Підтримка та опора!

Учасник 16. Трохименко Григорій

“Пасіка заснована в 2014 році. Знаходиться в селі Товста, Сумської області. За ці роки пасіка стала кочовою та налічує 130 бджолосімей” – розповідає Григорій про свою пасіку.

Дуже яскраві фото! Гарного Вам медозбору в цьому році, Григорій!)

Учасник 17. Свинцицький Артем

“Добрий день, це мій син, Свінціцький Данило Артемович, йому 7 років!!! Пасіка для нього це життя і здоров’я!! Проживаємо в Кіровоградській області, с. ОРЛОВЕ в лісо-степовій зоні України!!!” – отримали такого листа від Артема.

Ось такі гарні майбутні бджолярі!))

Учасник 18. Бандура Віктор

“Пасічник Бандура Віктор, мій тато. Пасіка знаходиться в селі Капітанівка, Сумської області. Тато перейняв цю справу у мого прадідуся. Тому для нас бджільництво – це не бізнес, а справа поколінь”, – пише нам його донька Оксана.

Вікторе, донька душе пишається вами і вашою справою! Успіхів вашій родині.

Учасник 19. Кудрявцев Максим Олександрович

Пасіка знаходиться в Київській області, Богуславського району, селі Біївці.

“Бог створив бджолу унікальною, усе що з нею пов’язано – приносить лише користь! Я пишаюся, що працюю саме з ними”, – передає нам слова свого тата донька Катя.

Дуже гарні фото, Катя, яскраві! Ваші відео редакція відхилила, так як у нас фото конкурс(( Наступного разу організуємо відео конкурс;)

Гарного вам медозбору цього року!

Учасник 20. Ярослав Волинець

Ярослав нежаль був “немногословэн” і прислав нам тільки фото)

Але ж, погодьтесь, гарні?!

Бажаємо, Ярославу, щоб ваша пасіка зростала й надалі!

2 Responses

  1. Добрий день . Наша сім’я має пасіку 11 років. Я Мирза Галина чоловік Василь та наші дітки помічники ,які теж полюбляють допомагати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *