Цікаво

БДЖОЛА НАТХНЕННИЦЯ

Ювелір Лоренц Баюмер спеціально для знаменитого парфумерного будинку Guerlain розробив флакон для парфумів у вигляді бджоли. Його вручну виготовляють майстри-склодуви будинку Bacarat. Флакон виявився настільки вдалим, що він надихнув головного парфумера Guerlain Тьєррі Вассера на створення нового парфуму Imagine Guerlain. Випадок унікальний, тому що зазвичай буває навпаки.

В 1853 Guerlain створив для імператриці Євгенії духи Eau de Cologne Imperiale. Вони знаходилися в унікальному флаконі, прикрашеному золотими бджолами, яких було 69. Цей флакон вважається неперевершеним витвором мистецтва і знаходиться у приватній колекції. А бджола з того часу є символом цієї поважної парфумерної фірми.

Флакон у вигляді бджоли з прозорими крилами почав випускатися у 2010 році. З того часу технології виготовлення постійно ускладнюється і удосконалюється. Через рік бджола була із золотими крилами. Ще через рік – із срібними. А цього року бджола представлена ​​у вигляді чорного кришталю, кольору, одержаного шляхом змішування оксидів нікелю, марганцю, кобальту, хрому та нітрату срібла. При попаданні на нього світла флакон відсвічує незвичайно красивими кольорами. «Технічний подвиг, мистецтво парфумера та ювеліра злилися у цій неперевершеній роботі» – так оцінюють роботу критики. А надихнула всіх – наша бджола!

Анатолій ГУРМАН, телеграм-канал автора https://t.me/pasikadenzadnem

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.