чат бот для пасечников
Законодавство

Запрацював Теlegram-bot юридичної підтримки пасічників

За сприяння Центру підтримки пасічників вперше був створений та запрацював в тестовому режимі Теlegram-bot юридичної підтримки пасічників – “Центр підтримки пасічників” або @zppspasu_bot. Аналогів йому немає ні в Україні, ні в світі.

Вперше в одному доступному всім місці зібрано інформацію про законодавство у сфері бджільництва, судову та юридичну практику по захисту бджіл і прав власників пасік, аналітику з питань ринку бджолопродукції. Прописані алгоритми дій пасічників в тих чи інших ситуаціях: реєстрація пасіки, кочівля, реєстрація потужностей оператором ринку, реєстрація ФОП, крадіжка бджіл або пасіки, обладнання, їх пошкодження та знищення, масове отруєння бджіл і головне – їх попередження, дотація, схеми, зразки, бланки заяв та актів і так далі.

Судова практика складається з позитивних та негативних для власника пасіки рішень, що також слід враховувати під час утримання бджіл та при захисті прав і інтересів пасічників, у тому числі, при зверненні до суду, до поліції тощо. Бот вже містить перелік законів та підзаконних актів, чинних на момент їх використання . Тобто буде зібрано весь масив законодавства з питань бджільництва. Планується також розмістити витяги з законодавчих актів для прискорення пошуку необхідної інформації та старити розділ “Питання-відповідь” з типовими питаннями.

Причому все це буде безоплатно у вільному доступі для всіх користувачів, які встановили цей бот. Ми плануємо на цьому не зупинятися і допомогти пасічникам із продажем-купівлею бджолопакетів, бджолозапиленням та іншими питаннями.

Бот постійно наповнюється і оновлюється, що передбачає певне фінансування та підтримку з боку пасічників. Дякую тим, хто вже долучився і підтримав цей проект… Інформація про фінансування ( реквізити) міститься у боті у одному із його розділів. Також бот буде публікувати пропозиції та зауваження для покращення його роботи.

Щоб мати можливість постійно користуватися останньою оновленою версією, після кожного входу у бот очистіть історію попереднього входу і розпочинайте роботу. Приємного користування!

У бот можна перейти за цим посиланням https://t.me/zppspasu_bot

Автор: Гриньов С., юрист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *