Матковод АМГ
Бджолині матки Бджолопакети

Матковивідна пасіка АМГ

Вітаю колеги пасічники!
Наша матковивідна пасіка розташована в Київській області. Займаємось в основному виведенням неплідних та плідних бджоломаток та продажем бджолосімей, бджолопакетів. Також продаємо маточники – ринок маточників лише зароджується в Україні по причині складності їх відправки по пошті. Але все більше пасічників купують у нас маточники на виході і самостійно приїздять до нас і їх забирають.

Наша матковивідна пасіка має два окремих точка і біля двох сотень бджолосімей разом. Обслуговуємо їх разом з дружиною.
Збираємо майже всю продукцію з пасіки яку запитують і замовляють наші замовники – прополіс, віск, продукт молі, мед, квітковий пилок, маточне молочко та інші під замовлення. Але основна спеціалізація нашої пасіки це матководство.

Бджоломатки

Бджоломатки в Київській області з’являються не так рано на весні як в південних регіонах і перші неплідні матки чи маточники на виході у нас можна придбати з 12 – 20 травня, залежно від погоди весною. Плідні матки починаємо продавати з 5 – 10 червня вже як добре потепліє. Тобто в травні реалізуємо лише неплідні матки та маточники на виході. Також в 20 числах травня реалізуємо певну кількість зимувалих маток контрольованого спарювання – Острівних маток та маток штучного запліднення минулорічних, що перезимували в наших бджолосім’ях та наростились весною – тобто ми частково можемо поглянути на їх роботу і реалізувати певну частину таких маток.

Замовлення на неплідних маток і маток вільного спарювання починаємо приймати з початку жовтня місяця. Записуємо закази восени і взимку а в сезоні розсилаємо бджоломатки замовникам. Також можна подзвонити і замовити матки в сезоні, якщо вони є вільні. На передплаті не настоюємо але якщо замовлення велике то цей варіант можливий. Матки у нас крупні, виводимо їх методом переносу личинки китайським шпателем. На нашому ютуб каналі Матковод АМГ https://www.youtube.com/user/maxiproxy є декілька відео де ми зважуємо наших неплідних маток – можна пошукати і переглянути їх вагу.

Бджоломатки контрольованого спарювання

Тримаємо лінії бджіл в чистоті на пасіці за допомогою методу контрольованого спарювання – Обльотуємо маток на острівному облітнику на Дніпрі а також використовуємо матки штучного запліднення у себе на пасіці.
Особисто нам більше подобаються матки острівного обльоту – так як вони спарились природньо на острові з трутнями підібраної батьківської лінії і такі матки на наш погляд краще виділяють феромон, їх добре приймають бджоли і взагалі нам більше подобаються.
Ми також приймаємо певну кількість замовлень на такі матки контрольованого спарювання, але вони дорожчі від маток вільного обльоту.

Бджолопакети і бджолосім’ї

Продаємо бджолосім’ї і пакети бджіл лише самовивозом з міста Кагарлик Київьска область, тобто по пошті не надсилаємо.
Наші замовники приїздять до нас на пасіку і ми разом відбираємо бджолопакет чи пересаджуємо бджолосім’ю у вулик замовника. Таким чином замовник бачить якість тобто що він купує, і сам їх обережно та надійно транспортує.

Ми намагаємось продати наших бджіл бджолосім’ями і починаємо це робити після першого якісного обльоту, тобто продаємо клуб бджіл в березні на 5-6 рамках який вартує як і бджолосім’я на 10 рамках дадан в травні. Якщо в травні є вільні бджоли то реалізуємо бджолопакети з 20 травня.

Написав невелику презентацію нашої матковивідної пасіки, детальніше можна поглянути на нашому сайті Матковод Андрій Григоренко.
де є наші телефони, наші сторінки в соціальних мережах, а також на нашому ютуб каналі. Підписуйтесь та пишіть ваші запитання чи коментарі.

Матковод АМГ, Андрій Григоренко, 0678832230.

Розміщення на правах реклами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.