медовый фестиваль Тернополь
Календар подій

Медовий фестиваль під Тернополем

Третій Міжнародний фестиваль “Медове Тернопілля”, що відбувся 25 липня в селі Великі Гаї неподалік Тернополя, зібрав пасічників з різних куточків України.

На цьогорічне свято меду десятки бджолярів з Тернопільщини та інших областей України привезли не тільки зразки солодкої продукції. Пасічники прибули на фестиваль із різноманітними технічними новинками щодо медоносної справи. 

Під час заходу обговорювалися питання щодо подальшої  кооперації та об’єднання фахівців бджолярства, аби гідно конкурувати на вітчизняному ринку і виходити зі своєю продукцією на світовий.
У рамках фестивалю відбулася благодійна акція «Баночка солодкого меду – для мого захисника», під час якої пасічники передадалм  мед українським воїнам.

Гості свята мали можливість продегустувати мед  та медову пролукцію, зустрітися  із знаними пасічниками та апітерапевтами. Організатори підготували насичену фестивальну програму : – ігри, вікторини, виставки творів народного мистецтва на бджолярську тематику, конкурс питних медів, вечірнє чаювання з медом, перегляд науково-популярних фільмів про бджільництво.

Завершилося медове свято великим концертом за участю художніх самодіяльних колективів та ансамблю пісні і танцю «Гуцулія».

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-yakisne-zhyttia/3286438-pid-ternopolem-prohodit-festival-bdzolariv.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.