дом с пчелами
Цікаво

По сусідству з бджолами

В англійському Сомерсеті компанія Invisible Studio представила дім-пасіку Beezantium на березі озера. Він розташован на території готелю Тритон у Сомерсеті. Раніше це місце використовувалось для зберігання сміття. Проте автори проекту вирішили, що місце поблизу озера чудово підійде для комах.

У стіни хатки вбудовані вулики, де розмістили бджолині родини. Дім-вулик також служить виставковим центром для відвідувачів – гості готелю зможуть побути разом із бджолами, яких видно через внутрішні стінки будинку.

Будинок має вигнутий дах з мідним покриттям та овальні вікна. Інші деталі були спроектовані спеціально для того, щоб бджолам було комфортно тут жити – стіни оббиті великими панелями дуба, які нещільно прилягають до будівлі та відкривають природні отвори для комах. У конструкції дому також передбачена система мідних труб, які допоможуть пересуватися бджолам.

Будівля виглядає як щось химерне та грайливе, майже як казкова хатинка з блискучим мідним дахом. 

До будиночка може зайти будь-який гість готелю. Дизайнери провели виняткову роботу – всередині можна спостерігати за життям бджіл, не зачіпаючи їх. Окрім того, будівля візуально виглядає значно більшою всередині, ніж зовні.

Джерело: https://www.dezeen.com/2021/10/05/beezantium-invisible-studio-bee-house-the-newt-in-somerset/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *