Центр апитерапии Словения
Апітерапія

Словенія будує найсучасніший у світі центр апітерапії

Асоціація бджолярів Словенії та Асоціація бджолярів Марібора хочуть заснувати сучасний центр апітерапії в пам’ять про  Філіпа Терча. Терч був мариборським лікарем чеського походження, який вважається піонером сучасної апітерапії.

За словами президента Словенської асоціації бджолярів Боштяна Ноча вже  створений контент-проект. Згідно з пропозицією, буде 4000 квадратних метрів критих територій із саунами з прополісом, медовим масажем, оздоровленням з медом, клініками з апітерапією,одним словом, всім, що стосується профілактики та лікувального використання продуктів бджільництва для апітерапії. Центр має поєднати всі словенські та зарубіжні знання про апітерапію.

Словенія – країна бджільництва та апітерапії. Асоціація пасічників Марібора вже підготувала близько 300 апітерапевтів.

Проект оцінюється в 10 мільйонів євро.

«Ми віримо, що можемо отримати велику частку європейських коштів, від 80 до 90 відсотків,- розповів Боштян Ноч, – а  на решту шукаємо співінвестора. У нас є кілька кандидатів на це, але ми хочемо, щоб проект залишився у словенських руках».

Відкрити центр апітерапії у Словенії сподіваються вже через три роки.

Джерело: https://maribor24.si/lokalno/dnevna-maribor-z-okolico-bo-kmalu-dobil-najsodobnejsi-apiterapevtski-center-na-svetu?fbclid=IwAR2fzQorXvhmf5WOGpiCWZp4I_nv4CSJ-1A76E1A0txiY726EB2aXC_5TDw

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *