Экспорт меда мяса меда ягод
Аналітика ринку

Торгівля з Сінгапуром може досягти $ 500 млн за рахунок меду, ягід і м’яса

Новопризначений посол України в Сінгапурі Катерина Зеленко вважає, що за рахунок меду, певних видів плодово-овочевої та м’ясної продукції обсяг торгівлі українським продуктами в Сінгапурі можна довести до $ 500 млн.

«Потенціал нашого економічного співробітництва з країнами АСЕАН далеко не вичерпаний. Якщо мова йде про Сінгапурі, ми можемо сміливо говорити, що обсяг торгівлі українськими продовольчими товарами можна довести як мінімум до $ 500 млн », – сказала дипломат.

Як зазначила Зеленко, в Україні мало хто знає, що вітчизняні ковбасні вироби, яйця, яблука на полицях сінгапурських супермаркетів успішно конкурують з продуктами з країн ЄС, Китаю, Малайзії.

«Мед, плодово-овочева продукція, ягоди, насіння, курятина і свинина, соняшникова олія – ​​це ті категорії, які користуються великим попитом на ринку Сінгапуру», – розповіла Зеленко.

Вона зазначила, що логістика лякає багатьох українських експортерів.

«Дійсно, здавалося б, що Сінгапур так далеко і така складна логістика, але я спілкувалася з багатьма виробниками та експортерами – для них відстані аж ніяк не є перешкодою! Якщо товар безпечний, конкурентоспроможний і отримав всі міжнародні сертифікати якості, у нього є шанси потрапити на сінгапурський ринок і бути там успішним. І мені приємно, що наші експортери все впевненіше почуваються на конкурентному сінгапурському ринку », – підсумувала посол.

Джерело: http://agroportal.ua/news/ukraina/mnenie-torgovlya-s-singapurom-mozhet-dostich-500-mln-za-schet-meda-yagod-i-myasa/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *