Володимир Макаревич
Сучасники - інтерв'ю

Володимир Макаревич: “Наш організм може сам себе зцілювати”

Вранці, їдучи на роботу до санаторію “Роща”, Володимир Сергійович завжди везе з собою банку з бджолами з власної пасіки. Апітерапевтом Володимир Макаревич працює вже понад 10 років. Лікує за власною методикою, яку називає інформаційною апітерапією. 

Володимир Макаревич, апітерапевт:

-Люди хворіють, коли втрачають зв’язок з природою. Щоб повернути здоров’я, треба його відновлювати. Адже слово “природа” походить від слова “рід”. В ній наші корені. Чим ближче людина до природи, чим тісніший має з нею контакт, тим краще для самопочуття. Дуже важливими також є наші думки, адже чистота помислів визначає не тільки духовне, але й фізичне здоров’я.

Вже з перших хвилин нашої розмови, відчула, що маю справу з багатогранною людиною з цікавою долею. І, як виявилося, не помилилася. Прадід Володимира Сергійовича був священик, за що власне й розстріляли його більшовики в далекому 1918. А сам Володимир Макаревич не один рік захоплювався вивченням непізнанного, зокрема невідомих літаючих об’єктів. Пригадує, зробив не менше 600 фотографій НЛО. На основі його книги “ Алфавит Вселенной”, присвяченій темі НЛО, було створено два музеї: в Харкові та Калузі. А ще Володимир Іванович пише музику. До того ж, створив новий напрямок у джазі. Ось що писали про композитора в американській пресі : “Музичні твори Володимира, це щось повністю нове, їх можна назвати не тільки новим стилем, а й новітньою школою сучасного джазу”.

На стінах кабінету — картини природи, а навкруги численні прилади, вуликові рамки, піраміди різних розмірів. Апітерапевт має на свої розробки 6 патентів.

– Цей прилад ми створили для ауральної діагностики,— пояснює Володимир Сергійович, беручи до рук один з пристроїв. — Навколо тіла кожного з нас існує біополе. Коли людина хворіє, воно викривляється, виникає асиметрія, форма якої при різних захворюваннях відрізняється. Як працює прилад? Відомо, що різні ділянки наших пальців пов’язані з тим чи іншим внутрішнім органом. Ставимо пальці на диск приладу, до якого підводиться струм високої напруги. По розподіленню прикореневих та периферійних знаків я можу дізнатися про проблеми організму і підказати куди спрямувати зусилля, щоб їх вирішити. А цей прилад ми створили разом з кафедрою генетики ХНУ ім. В. Н. Каразіна. Він дозволяє визначити стан біополя та біологічний вік за випроміненням великого пальця… 

– Можна спробувати?

По черзі ставлю великі пальці правої та лівої руки на пристрій і чекаю на вердикт. Треба ж, виявляється все не так й погано. Мій біологічний вік майже на 10 років менший від того, що в паспорті. Але все одно, є до чого прагнути…

– У мене був пацієнт віком 63 роки. А після курсу лікування прилади визначають його біологічний вік як 31 рік. Про що це каже? Про те, що біологічне старіння організму можна не лише призупинити, а й запустити зворотний процес. Швидкість обмінних процесів в організмі еквівалентна комплексному опору. У людини похилого віку швидкість обмінних процесів у 2.5 рази нижча, ніж у немовля. Тому так приємно тримати немовля на руках, ми при цьому ніби підзаряджаємося, – розповідає апітерапевт.

– Як ви працюєте з пацієнтами, як проходить процес лікування?

 Володимир Макаревич, апітерапевт :

-Щоб людина почувала себе здоровою робота всіх клітин має бути синхронізована. Якщо біоритми порушуються, йдуть порушення на функціональному, а згодом молекулярному рівні й клітини вже якісно своїх функцій не виконують. Коли пацієнт приходить, звичайно ж розповідає, що його турбує, що болить. Як правило, він вже має на руках результати аналізів, обстежень. Але ми все одно на початку і по завершенню лікування проводимо власну діагностику. А далі все відбувається  в залежності від діагнозу. Визначаються, так звані, тригерні точки й на них ставляться бджоли. Кількість ужалень регулюється виходячи з реакції організму. Як правило, апітерапія поєднується з біорезонансною.

Володимир Сергійович показує вулик-енергогенератор. На перший погляд, нічим не примітний дерев’яний ящик. Але головний скарб – всередині. Там є все, що має бути в бджолиному вулику, доповнене пророслим зерном пшениці.

 Володимир Макаревич, апітерапевт:

– Таке поєднання є джерелом первородної енергетики. Ми підключаємо до наноенергетичного вулика-генератора рамки зі стільниками, заряджаємо їх, А потім використовуємо в процесі лікування. Як правило, вони ставляться на ноги, спину та область голови. Використовуємо прополісне укутування, спеціальний масаж медовий, піраміди, які мають властивість впливати на швидкість обмінних процесів і організмі, живу та мертву воду, нативне маточне молочко та різноманітні медові суміші. Кінцева мета — перезапустити організм, щоб він працював не на хворобу, а на здоров’я. 

Володимир Сергійович показує результати обстеження пацієнтів до та після лікування:

-Цукровий діабет, цукор був 15-17 одиниць На сьогодні— 5,5. А цей пацієнт після інсульту став дуже погано бачити. Зір відновився повністю, читає без окулярів. А це взагалі унікальний випадок: у чоловіка була пухлина в простаті 27 мм. Після проведеного комплексу лікування пухлина зникла.Те ,що ми бачимо під мікроскопом, це пасивна форма ДНК.А навкруги неї є ще активна, польова форма життя. Наше ДНК мислить, випромінює хвильові потоки. І організм зчитує не тільки послідовність розташування хромосом, а й цей хвильовий пакет. Використовуючи апітерапію, біорезонанс та біологічно активні апіпрепарати, ми можемо перепрограмувати кліткову структуру. Якщо ми правильно навчимо організм включаються програми, які призводять до його самовідновлення на генетичному рівні..

Виявляється, можна почути як мислять наші клітини. Є спінорна спектрометрія. яка за допомогою лазерного променя переводить хвильові потоки, які випромінює ДНК, у звуки. В спектрі випромінювання біополя є випромінювання геному. За допомогою спінорної спектрометрії його можна виділити, пропустити через спеціальний фільтр гамма-ряду і перевести у звуки. Володимир Сергійович продемонстрував запис такої клітинної музики. На що це схоже? Я б сказала, це дійсно звучить як музика, але дуже незвичайна: якась дуже неземна, космічна…

 Володимир Макаревич, апітерапевт:

-Хвороба це—порушення енерго-інформаційного обміну всередині клітин, клітина не мислить правильно. Її та весь організм в цілому треба перезапустити, щоб прибрати причину захворювання. Інформаційна апітерапія дозволяє налаштувати організм, як настроювач налаштовує фортепіано. У нашому арсеналі є така інвазійна методика як сітка з активного спиртового прополісу. Активний прополіс це — прополіс, заряджений нашим наноенергогенератором. Там де він наноситься на шкіру, створюється плівка, яка може служити інформаційним  нозодом. На цей провідник, який має первородну енергетику і властивість пам’яті, наноситься генетичний матеріал пацієнта, скажімо слина. Проходячи через такий енергетичний фільтр, який можна носити тривалий час, матеріал очищається, організм поступово починає згадувати як це бути здоровим, запускається механізм самозцілення.

Так склалося, що говорили ми сьогодні з апітерапевтом Володимиром Макаревичем переважно про допомогу людям, які мають проблеми зі здоров’ям. Та наприкінці розмови, я все-таки запитала у Володимира Сергійовича, щоб він порадив робити для того, щоб не виникало потреби лікуватися. Відповідь виявилося неочікувано простою та лаконічною: правильне здорове харчування, фізичні навантаження, щоб підтримувати організм у тонусі та чистота помислів.

Автор: Саріогло І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.