Інструмент та обладнання Інструмент/обладнання

Виготовлення прес-форм для лиття ППУ нуклеусів і вуликів будь-яких видів

Наша основна спеціалізація – створення високоякісних заливальних прес-форм. Багаторічна практика і власні унікальні технології дозволяють нам братися за виробництво найскладнішої оснастки.

Виробництво прес-форми – це комплексний процес, що вимагає уваги до безлічі факторів:

  • При проектуванні враховуються особливості переробки тієї чи іншої системи сировини (компонентів), виходячи з рекомендацій заводу-виробника. Іноді потрібно система термостатування, яка може підтримувати задані температурні режими шляхом нагрівання, а часто і охолодження прес-форм. Буває, що застосовується комбінований підхід, коли потрібно спочатку нагріти, а потім різко охолодити оснащення.
  • Аналіз самого виробу (розмір, геометрія, характер обраного матеріалу). Часом, складним завданням є виїмка готового виробу з прес-форми.
  • Розрахунок кількості і тривалість циклів, гранично допустимі навантаження і т.д.

Лиття ППУ в прес-форми

Прес-форми є невід’ємною частиною технологічного процесу заливки пінополіуретану. Більш того, оснащення для виробництва ППУ-виробів – найбільш важлива частина обладнання, адже віддозувати і змішати компоненти можна вручну, не маючи спеціальної установки, а отримати формований виріб без форми просто неможливо.

Прес-форма являє собою складний пристрій, що складається з рухомої і статичної частин: пуансона і матриці. Їх внутрішня формотворна поверхня відповідає за зовнішній вигляд готового виробу. Оснащення для ППУ створюється виключно товстостінним, так як при вспіненні матеріал надає на неї серйозний тиск.

Для виготовлення виробів з жорсткого або еластичного пінополіуретану потрібне спеціальне оснащення. Технологія заливки ППУ дозволяє легко і швидко отримати будь-який виріб, зі складною геометрією, малюнком, рельєфом.

Пінополіуретан є ідеальним матеріалом для виготовлення складних [по геометрії] виробів. Це обумовлено тим, що ППУ спочатку являє собою два рідких компонента: поліол і ізоціонат. Реагенти змішують і вливають у форму. Композиція збільшується в об’ємі, заповнюючи весь простір прес форми ППУ.

Все що потрібно: залити задану кількість рідини в форму і закрити кришку до того, як почнеться старт композиції (піна почне збільшуватися в об’ємі). Почекати 15-20 хвилин, відкрити форму і зняти готовий виріб.

На всі питання відповімо за телефоном 095-38-49-443.

Розміщення на правах реклами.

One Response

  1. Доброго дня! Скільки коштуватиме обладнання на виготовлення вуликів на 10 рамок?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.