Апітерапія

БДЖОЛИ ВИПРАВИЛИ!

Незвичайні історії зцілення хворих за допомогою апітерапії не міфи. Ми публікуємо історію одного із екстраординарних пацієнтів, якому вдалося суттєво покращити своє самопочуття та ще раз довести величезний потенціал вдалого поєднання продуктів бджільництва та апітоксинотерапії.

В наш центр апітерапії у Харкові, звернувся хворий, 40 років з важкої формою четвертого ступеня сколіозу – с-подібна комбінована форма, яка традиційно вимагає хірургічного втручання.

Загальні показання – реберний горб, таз – що перекочується, порушення сну, загрудинні тягнучі болі, часті бронхіти, підвищена нервозність, стомлюваність, сильна крепатура м’язів.

Сколіоз – це деформація хребта, при якій відбувається бічне викривлення його в площині спини і торсіонні обертання хребців, що скручуються, навколо своєї осі.

При цьому відбувається розвиток патологічних змін органів грудної клітини, таких як міокардіодистрофія та легеневе серце — захворювання, що виникає внаслідок тривалого хронічного ураження легень з підвищенням тиску в легеневій артерії, перевантаженням правого шлуночка та розвитком його недостатності із застоєм крові у великому колі кровообігу..

Хворому за призначенням лікаря,   було проведено курс лікування із застосуванням бджоловжалень – апітокс инотерапія, призначено дієту із додаванням до раціону продуктів бджільництва та проведено сеанси біорезонансної терапії.

Безпосередньо бджоловжалення проводилося у місцях деформації хребта. Це призвело до зняття спазму м’язів, відновлення правильного м’язового корсета, що утримує правильну поставу тривалий час (див. фото після лікування).

При цьому значно змінилася ступінь сколіотичної деформації – її вид і локалізація. Завдяки бджоловжаленням – пропали загрудинні болі, що тягнуть і спазми глибоких м’язів спини. А головне, те що відновився м’язовий тонус, що утримує хребці тривалий час у нормальному положенні та відновився м’язовий баланс, який перешкоджає деформації хребців.

Дієта та процедури біорезонасної терапії допомогли покращити газообмінні процеси і стабілізувати дихання, відновився сон, стабілізувалась психіка та покращився загальний емоційний стан.

Все це призвело до того, що це лікування показало дуже гарний результат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.