пчелиный хлеб перга
Продукти бджільництва

Бджолиний хліб зміцнює імунітет

У його складі – маса вітамінів, він має ще й антибактеріальну дію. Крім того, фахівці рекомендують вживати його в якості пробіотика. Бджолиний хліб (перга) є справжньою скарбницею вітамінів, лікувальних компонентів, а також мікроелементів.

“Бджолиний хліб – це натуральний пробіотичний продукт, до складу якого входять бактерії Lactobacillus. Містить ліпіди, антиоксиданти, амінокислоти, ферменти, вітаміни групи A, D, E, K, C, B, а також мінерали, такі як магній, залізо, селен , цинк, калій, кальцій. Поряд з цим містить близько 35% натурального білка”, – розповідає лікар Енгін Джелеп, який спеціалізується на фітотерапії.

За словами медика, для збору перги бджоли використовують квіти рослин, а потім комахи поміщають пилок в стільникові комірки. Після цього продукт з часом ферментується і перетворюється в так званий бджолиний хліб. Експерт також розповів про наукове дослідження, яке було проведено вченими в 2011 році в Токійському університеті. В результаті було встановлено, що перга має антибактеріальну дію для верхніх і нижніх дихальних шляхів, а також сечовивідної системи.

Фахівці рекомендують для повноцінного функціонування системи травлення вживати дорослим по одній десертній ложці перги в день, а дітям – по одній чайній. Одна з найважливіших особливостей перги полягає в тому, що це — натуральний пробіотик. Пробіотики — живі мікроорганізми, які позитивно впливають на мікрофлору кишечника і здоров’я в цілому. 

Джерело: https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/ari-ekmegi-bagisikligin-en-buyuk-destekcisi-1826236

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.