червоний мед
Продукти бджільництва

«Безумний мед»

У районах природного зростання рододендронів (Туреччина, Близький Схід, Китай, Індія, Непал і Середземномор’я), «шалений мед» від цих рослин був добре відомий протягом багатьох тисячоліть. Його ще називають “червоним” медом. У великій кількості він отруйний. Тому практика залишення цього меду на шляху ворожої армії, що вторглася, була добре відома і часто використовувалася у військовій тактиці ще давніми римлянами.

«Безумний мед» містить особливий андромедотоксин, хімічна сполука, яка не дозволяє натрію проникати через мембрани клітин. У невеликих дозах він може бути ефективним лікувальним засобом від цілого ряду захворювань, починаючи з підвищеного кров’яного тиску та діабету до сексуальних проблем. У великих дозах цей мед може бути небезпечним або навіть смертельним. Ще одна особливість меду – у помірних дозах його вплив на організм людини схожий на знамениту «Віагру».

Китайські та непальські збирачі цього меду ризикують життям, щоб зібрати його у горах, у скельних тріщинах. Зате потім він добре і дорого продається заможним азіатам чи охочим на екзотику туристам. Після вживання такого меду ефект збудження нервової системи може настати протягом декількох хвилин і триватиме до трьох годин. Передозування призводить до пригнічення нервової системи з низкою негативних наслідків. Основні симптоми – підвищене слиновиділення, пітливість, блювання, запаморочення, слабкість, парестезія (оніміння) навколо рота та низький кров’яний тиск. Великі дози «безумного меду» можуть призвести до втрати координації, м’язової слабкості та уповільнення частоти серцебиття.

«Безумний мед» досі використовується на Близькому Сході як традиційний засіб для посилення сексуального потягу. Нещодавно сімейна пара туристів з європи була доставлена ​​до турецької лікарні зі скаргами на сильні болі у грудях. Під час огляду лікарі виявили, що у них були присутні симптоми плутанини свідомості, низький кров’яний тиск, уповільнений пульс, а також легкі серцеві напади. Коханці пізніше призналися, що вони щодня вживали по великій ложці «безумного меду», щоб додати нових відчуттів у своє інтимне життя.

Автор: Анатолій ГУРМАН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.