Телеведучий, журналіст Дмитро Комаров вирішив випробувати на собі екзотичні карпатські процедури для оздоровлення.
Петро Хім’як вже 40 років займається бджільництвом. З ним по сусідству живе сто бджолиних сімей. І бджіл тут використовують не лише для отримання меду, а й для корисних для здоров’я процедур – апітерапії.
“Є така наука – резонансна терапія. Погані клітини гинуть, бджола посилає здорові клітини. Цей процес відбувається постійно”, – розповідає власник пасіки Петро.
Бджолинине вжаленя може сприятливо впливати на імунітет та в разі алергії можуть бути погані наслідки.
Лікування жалом бджоли тут відбувається разом зі ще однією цікавою опцією – сном на бджолиних вуликах та дегустацією “карпатського віскі”.
Дмитро Комаров випробував на собі силу жала карпатської бджоли. Вжалили його кілька комах.
“Спочатку дуже боляче, але за 30 секунд біль минає. Але це болючіше, ніж змія… Що хорошого робить бджолина отрута в організмі?”, – поділився відчуттями Дмитро Комаров.
“Зараз проходить процес адаптації людського організму з бджолиною отрутою. Змін ви не відчуєте одразу, але це буде для майбутнього укріплення імунітету. Тобто, це природній імуностимулятор”, – пояснив Петро Хім’як.
Проте, не варто забувати, що все в першу чергу отрута і з нею потрібно бути дуже обережним.
“Категорично не робіть процедури самі. Краще поспілкуйтесь зі спеціалістом. Тому, що навіть одне вжалення бджоли може закінчитись смертельно”, – додав Петро Хім’як.
Але ін’єкції бджолиного яду – це лише початок. Апітерапія продовжується. Далі журналіста відвели у будиночок з ліжками на бджолиних вуликах. Дві години сну в такому будиночку замінює сон семи-восьми годин.
“У мене таке відчуття, що я проспав годин двадцять”, – відзначив Дмитро Комаров.
Детальніше – у програмі “Мандруй Україною”.
Джерело: https://versii.if.ua/novunu/bolyuchishe-nizh-ukus-zmiyi-dmytro-komarov-na-verhovynshhyni-vyprobuvav-ekzotychni-spa-proczedury-video/