Центр захисту пасічників Украиїни
Законодавство

Центр підтримки пасічників. Долучайтеся!

Пропонуємо долучитися до опробованого вже сервісу щодо підтримки пасічників

Проект ГС «ВГО «Спілка пасічників України» – Центр підтримки пасічників (інформаційна та юридична підтримка членів Спілки).

Ініціатором і Куратором цього проекту є юрист (ФОП), адвокат,
віце-президент ГС «ВГО «Спілка пасічників України» Гриньов Сергій Олексійович.

Інформаційна та юридична (правова) підтримка з питань бджільництва є безкоштовною лише для членів Спілки.

Водночас, пасічникам, у т.ч. членам Спілки (лише фізичним особам), можуть надаватися неодноразові (за наявності потреби) оплачувані інформаційні послуги та послуги у сфері права (це не лише з питань бджільництва, але й з питань земельного, сімейного, спадкового, цивільного, адміністративного, кримінального права та інші, підготовки документів для отримання дотації) – на підставі договору (річне обслуговування вартістю 300 грн., разовий авансовий платіж, що дорівнює вартості однієї консультації у юриста. Така пропозиція діє виключно лише для пасічників).

Це ексклюзивна пропозиція і має кількісне обмеження!!!

Замовнику послуг (пасічнику) своєчасно та якісно надаються:

 • консультації
 • роз’яснення,
  дистанційний супровід
 • перевірка та пошук інформації
 • вивчення ситуації та документів
 • підготовка або надання зразків документів
 • інструктаж та підготовка до певних ситуацій, а також розсилка
  корисної інформації
 • дружні поради та напрацювання Центру, Спілки та інше.

Про це свідчать наявні позитивні відзиви про нашу роботу та відсутність негативних. Термінові питання мають перевагу і вирішуються невідкладно, якщо немає іншого виходу, а всі інші – в розумні строки в порядку їх надходження та з врахуванням складності.

Центр підтримки пасічників вже надав допомогу понад 1 тис. пасічників, насамперед членам Спілки, у т.ч. з питань попередження та фіксації фактів масової загибелі бджіл від пестицидів, реєстрації пасік, реєстрації оператором ринку харчових продуктів, реєстрації районних спілок пасічників, підготовки документів для отримання дотації, зменшення вартості обстежень ДПСС пасік, підготовка до проведення нарад-зустрічей «пасічник-влада-аграрій», позиції в суді в разі подання позову сусідами пасічника на його дії по утриманню пасіки, відповіді на приписи ДПСС щодо облаштування пасік, дій в разу крадіжки, підпалу (знищення) пасіки тощо.

Водночас діяльність юриста фінансується лише із коштів, що отримані від надання послуг (в межах підписаних договорів «пасічник-юрист»), іншого фінансування немає і не буде (інших
дієвих і доступних моделей підтримки пасічників не існує).

Комунікація (зв’язок, спілкування) відбувається за допомогою:

 • електронної пошти zentrspasu@i.ua
 • мобільного телефона +380679155883 або +380938603336
 • мобільних додатків Viber (вайбер), Whatsapp (ватсап), Telegram (телеграм)

У разі наявності значної кількості Замовників (пасічників) щорічно зможемо (окрім описаного вище ще додатково) реалізувати наступні наміри:

від 1 тис. до 3 тис. осіб

 • збільшити штат – +1 юрист-координатор (офіційно, з виплатою достойної зарплати);
 • відкрити для пасічників безкоштовну «гарячу телефонну лінію» (на її утримання потрібно в межах 25 тис.грн. щомісячно), а це дасть можливість обслуговувати широке коло Замовників, а головне
  безкоштовно для Замовника телефонувати з будь-якого телефону (мобільний, стаціонарний) і не витрачати власні кошти;
 • розробка спеціального мобільного додатку – для автоматизації окремих процесів діяльності, надання послуг, визначення собівартості меду (калькулятор), щоб Ви не працювали собі в мінус.


від 3 тис. до 5 тис. осіб

 • збільшити штат – 1 юрист, 1 економіст (офіційно, з виплатою достойної зарплати);
 • створення мережі (підбір і оновлення списку) юристів та адвокатів, які зможуть за потреби надавати термінову допомогу пасічнику на місці (але їх праця буде оплачуватися окремо, на їх умовах);
 • розробка та запровадження колективного товарного знаку (на 10 років), який дозволить пасічникам (членам Спілки) маркувати свою продукції, якість якої гарантуватиметься – перевірена;
 • реклама на телебаченні товарного знаку для залучення широкого колу споживачів, які бояться купити фальсифікат;
 • надання (поширення) Замовникам голограм з товарним знаком для нанесення на бджолопродукцію;

від 5 тис. до 10 тис. осіб

 • збільшити штат – 2 юриста, 1 економіст (офіційно, з виплатою достойної зарплати) підготовка юристів та адвокатів, які зможуть за потреби надавати термінову допомогу пасічнику на місці (проведення навчань);
 • допомога пасічникам-початківцям за рекомендацією та поручительством Замовника – поворотна грошова допомога для старту пасіки;
 • допомога в пошуку та реалізації маток, бджолопакетів, бджолосімей, вуликів тощо – нова платформа лише для Замовників, супровід в оформленні документів (можливо за невелику доплату – 3% від
  суми реально виконаної угоди)


Понад 10 тис. осіб (але не більше 16,5 тис. осіб)

 • збільшити штат – 2-3 юриста, 1 економіст, 1 маркетолог (офіційно, з виплатою достойної зарплати)
 • відбудуться виплати поворотних коштів (позичка) для покриття витрат Замовника (пасічника) на оплату послуг лабораторії (дослідження щодо виявлення пестицидів) та найнятого місцевого
  адвоката, які відносяться до судових витрат у цивільних справах про захист прав власників пасік (бджільництво);
 • пошук і юрсупровід надання Замовником послуг з запилення та пошук ринків збуту бджолопродуктів (*можливо за невелику доплату – 3% від суми реально виконаної угоди);
 • участь у частковому (дольовому) поворотному фінансуванні окремих проектів у сфері бджільництва.

Крім того, для розвитку цього проекту пропонується у 2021 році не збільшувати щорічну плату і залишити її у розмірі 300 грн. (ціна питання – банка меду), але в разі коли нас буде менше 10 тис. осіб у наступному році – з 01.01.2022 запропонуємо збільшити – до 400 грн., а якщо буде більше 10 тис. осіб – залишиться 300 грн. і далі (і за такого фінансування ми зможемо реалізувати наші наміри, які тут викладено).

Здирництвом і наживанням на проблемах пасічників не займаємося – про це говорить вказана вартість! Повірте, що вартість наданих вже послуг набагато більша від запропонованої. Крім нас, Вам ніхто не запропонує щось подібне, можете перевірити!

Зверніть увагу!!! Кількість щорічно підписаних Замовників обмежена – до 16,5 тис. фізичних осіб (максимальна межа).

Фактично Замовниками є люди, які готові підтримати цей проект вже зараз і отримуватимуть потрібні їм послуги вчасно, низку вищевказаних переваг над іншими, і для яких ми готові будемо
працювати і розширятися, реалізовувати нові ідеї та пропонувати нові послуги, а також надання допомоги у маркуванні і брендуванні бджолопродукції Замовника, запровадження знижок на купівлю Замовником обладнання, інвентаря та іншого в Інтернет-магазинах (при наявності багатотисячної кількості Замовників жоден магазин не відмовиться зробити для Вас знижку) тощо.

Розширення переліку доступних послуг і забезпечення вказаних питань буде можливим лише за умови збільшення загальної кількості Замовників у 2021 році і в майбутньому (див. вище).

Все це реально за умови підтримки проекту! Підтримуємо один одного! Разом – сила!

Автор: Гриньов Сергій Олексійович

4 Responses

 1. Вже два роки поспіль як я користуюсь цим сервісом.
  Проект Центр Підтримки Пасічників Це найкраще що зробила ініціативна група СПУ для пасічників України.
  Не знаю чи є подібні аналоги в світі. Сказати, що я дуже часто користуюсь цим сервісом, це нічого не сказати, бо так сталось, що я є головою громадської організації “Об’єднання пасічників Борщівщини” і професійні консультації вкрай потрібні практично 24/7 дійсно по всіх питаннях, які вказані в статті. Членів в нашій спілці багато, дуже бувають різні ситуації, тим більше цього року через державну допомогу пасічникам за утримання бджолосімей та подачу пакету документів.
  Після успішного досвіду такої роботи, договори про співпрацю з юристом
  Сергієм Гриньовим підписали всі мої рідні. Тепер під його особистим супроводом в нас вся сім’я. Цього року я особливо вдячна за його допомогу в складанні, формулюванні документів вступної кампанії мого сина Сергія в Республіці Польща. А процес був надто складним через карантинні обмеження та вік дитини ( 14 років сину).
  Завдяки Гриньову наша дитина навчається в омріяному
  закладі. Завдяки Гриньову оформили правниче опікунство.
  Завдяки Гриньову одержали студентську візу та не проходили карантин, а провели час разом з дітьми та відпочили за кордоном перед навчальним роком.
  Наполегливо рекомендую даний сервіс. всім пасічниким родинам. Це дуже доступно в тому числі і ціною.

 2. На свому досвіді переконався, що Сергій Олесійович Гриньов надає дійсно професійну юридичну підтримку, за що я йому дуже вдячний.

 3. Сам користуюся юридичною підтримкою вже 2 роки, задоволений на 100%. І потраву допомогли відшкодувати і із землею питання вирішили та із іншими юридичними питаннями теж. Однозначно рекомендую.

 4. Сергій Олексійович – це професійна, компетентна людина, що робить не на словах, а на ділі добрі справи для бджолярів)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *