Медведи дегустаторы меда
Гумор

Дикі експерти (ВІДЕО)

Турецький фермер влаштував дегустацію меду ведмедям-крадіям.

Хто б зміг встояти перед солодкістю натурального меду? Точно не ведмеді з Трабзона, міста на чорноморському узбережжі Туреччини. Тим паче якщо неподалік від їхнього місця проживання якраз розташована ферма із прекрасними сотами і різними видами меду на будь-який смак.

Пасічник Ібрагім Седеф був зовсім не в захваті від того, що ведмеді виявляють цікавість до його запасів. Особливо йому не подобалося прокидатися від того, що вони вночі штурмують його вулики. А якщо йому не вдавалося їх прогнати, ласуни без сорому бенкетували до світанку.

Седеф випробував різні способи. Щоб захистити свої дорогоцінні вулики, він оточив їх міцними клітками. Сподіваючись задобрити мародерів, він залишав їм частування — хліб і яблука. Але все даремно. Спокуса була надто сильною, і ведмедики знову пробиралися до заповітного меду.

«Вони визначили слабке місце клітки, зробили під неї підкоп і дісталися до рам із сотами», —розповідає ферме. Седеф вважає, що непрохані гості від’їлися на його харчах: «Поїдаючи наш мед, ведмеді стали сильнішими. Нарешті вони змогли забратися на важкодоступний контейнер, тож з’їли мед і там».

Зрештою Седеф вирішив встановити камери, щоб більш детально вивчити звички супротивника і винайти дієвий спосіб порятунку своїх медових запасів.

Відео: https://youtu.be/_ov5dEBgRkQ


Незабаром він зрозумів, що його ненаситні сусіди є одними із провідних експертів з меду.

Як фермеру і фахівцю у сфері агротехніки, Седефу потрібен був хтось, хто міг би оцінити різні сорти меду, який виробляли його бджоли. І ось він накрив для ведмедів стіл, поставивши на нього великі чаші, у які було налито частування.

Там було декілька видів солодощів: каштановий мед, цінний анзерський мед, квітковий мед, варення із соснових шишок, старий вишневий джем і яблука на закуску.

Седефу пощастило, бо виявилося, що у ведмедиків надзвичайно витончений смак. Судячи з відео, вони дегустували різні ласощі, хоча практично не куштували джему.

Найбільше їм сподобався квітковий мед і анзерський мед, який вважається одним із найдорожчих і найкорисніших у світі. Нектар для нього збирають бджоли із сотень різних квітів, які ростуть на турецькому плато Анзер, причому декілька десятків їхніх видів унікальні і зустрічаються тільки у цій місцині.

Нарешті, спостерігаючи за тим, як нічні гості наминають його частування, Ібрагім Седеф дійшов найсолодшого висновку:

«Хай там що — коли я дивлюся відзнятий матеріал, я забуваю про ту шкоду, яку вони заподіяли мені, і я люблю їх».

Джерело: https://www.epochtimes.com.ua/dobri-novyny/pasichnyk-iz-turechchyny-peretvoryv-vedmediv-yaki-kraly-yogo-med-na-degustatoriv-video-131725

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *