Фальсифікація меду в Індії
Аналітика ринку

Індійські медові бренди не пройшли “тест на чистоту”

Індійські компанії, що займаються медом, імпортували з Китаю синтетичні цукрові сиропи для фальсифікації меду, заявив Центр науки та навколишнього середовища (CSE), посилаючись на розслідування, проведене ним щодо різних марок індійського меду. Мед, що продається відомими брендами, не пройшов ключовий тест на чистоту.

Чинні норми визначають близько 18 параметрів, яким мед повинен відповідати, щоб виробники могли позначати його як “чистий мед”.

Дослідники харчової промисловості CSE відібрали 13 марок сирого та переробленого меду, та перевірили їх відповідність вимогам національного законодавства до такого харчового продукту як мед.

Більшість торгових марок пройшли перевірку. Але при проведенні тесту, який може встановити склад продукту на молекулярному рівні, проведеного в лабораторії в Німеччині, лише три бренди: Saffola, Markfed Sohna and Nature’s Necta відповідали чинним нормам.

Тест NMR (Nuclear Magnetic Resonance) не вимагається індійським законодавством для меду, який продається на місцевому рівні, але необхідний для експорту.

“Те, що ми виявили було приголомшливим”, сказав Аміт Хурана, директор програми команди CSE з питань харчової безпеки та токсинів. “Це показує наскільки розвиненим є бізнес фальсифікацій, що їх навіть не помітили тести в Індії. Цукрові сиропи розроблені настільки досконало, що їх неможливо виявити”.

Розслідування CSE також виявило, що деякі індійські компанії, що займаються медовим бізнесом, імпортували з Китаю синтетичні цукрові сиропи для фальсифікації меду.

Суніта Нарейн, генеральний директор CSE, сказала: «Ми намагаємося споживати більше меду для боротьби з пандемією. Але мед, підроблений цукром, не допоможе нам”.

Ці сиропи, за словами пані Нарейн, здатні видавати мед, навіть якщо він наполовину змішаний з цукром за “чистий”.

Підроблення меду є глобальною проблемою кількох країн, включаючи Індію. Вона, зокрема, залишила без джерела прибутку бджолярів, для яких виготовлення чистого меду виявилося невигідним, оскільки мед із цукровим сиропом часто пропонувався вдвічі дешевше, повідомляє CSE.

Джерело: https://www.thehindu.com/news/national/10-out-of-13-honey-brands-fail-purity-test-finds-cse-investigation/article33230094.ece

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *