мед Великобритании
Цікаво

“Королівський мед” Великобританії дорогий, але “дуже смачний”

Тисячі королівських шанувальників та туристів стікаються у маєток королеви Великобританії в Сандрінгем щороку. У місцевому магазині можна купити так званий «Сандрінгемський мед» або ще його називають «Королівський мед». А все тому, що зібрано його з квітучих рослин на території маєтку та прилеглих територіях.

У супровідній записці до меду написано «Сандрінгемський бджоляр Лі Гудселл – постачальник цього чудового меду. Кожна партія має свій особливий смак, залежно від того, де знаходились вулики під час медозбору. Це може бути смак лаймових дерев, що ростуть уздовж доріг, вересу або навіть лаванди, які ростуть у маєтку. Який би не був смак, він завжди дивовижний».

Цікаво, що баночка такого меду коштує 14,99 англійських фунтів (580 грн.), що втричі дорожче, ніж у звичайному супермаркеті. Але загальну думку висловив один із покупців, який заявив: «Це досить дорого, але дуже і дуже смачно, так що воно того варте».

Відомо, що в саду Букінгемського палацу є чотири бджолосім’ї італійської породи. Меду від цих сімей вистачає, щоб повністю покривати потреби королівської сім’ї та їхніх гостей у цьому продукті. Особливо підкреслюється, що цей мед екологічно чистий. Як, втім, і вся продукція під брендом «Royal Estate» («Королівський маєток»). А це різноманітні соуси, кетчупи, джеми, приправи. Як і мед, всІ ці смаколики значно дорожче продукції звичайних торгових марок.

За матеріалами закордонної преси, записав Анатолій Гурман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *