Crambe abyssinica
Медоноси

Крамбе, або абісінська гірчиця

Крамбе абісінська (Cranbe abyssinica) належить до групи олійних рослин сімейства хрестоцвітних. Незважаючи на те що в СРСР досліди з крамбе велися з 1932 року, після 90-х культура виявилася сильно призабутої. Крамбе є альтернативою ріпаку. 

Численні випробування показали, що господарське значення її дуже велике. Висока олійність, короткий вегетаційний період, одночасність дозрівання плодів, які мало обсипаються, більша у порівнянні з іншими хрестоцвітими стійкість до шкідників, висока врожайність насіння. 

При всьому цьому крамбе невибаглива і посухостійка, витримує засолення грунтів. Від сходів до початку цвітіння крамбе проходить від 30 до 55 днів. Період цвітіння крамбе дуже розтягнутий. Він може тривати від 40 до 56 днів.

Розтягнутість періоду цвітіння обумовлюється метеорологічними умовами. Якщо в даний період випадає багато опадів, то він продовжується, і навпаки, коли в цей час спостерігається атмосферна посуха, то період цвітіння скорочується.

Цвітіння крамбе і утворення бутонів йде з низу до верху.  У квітках крамбе є шість нектарників, які відрізняються між собою за розміром і формою. Біля основи кожної пари внутрішніх тичинок з боку пелюсток розташовується по одному великому нектарнику конусоподібної форми. Між основою зовнішніх тичинок і зав’яззю сидить ще по парі маленьких залозок, теж конусоподібної форми, але вужчих. Квітки крамбе дуже маленькі і тому нектару в одній квітці буває мало. Нектар у крамбе починає виділятися тільки при розкритті квітки. У квітках, які  розпустилися, коли пильники ще не порошать, і рильце не готове до сприйняття пилку, цукру з нектаром виділяється мало – всього 0,08 мг.

Максимального значення кількість нектару досягає в момент цвітіння всіх  пильників і при повній готовності рильця до сприйняття пилку. B цій фазі з нектаром виділяється 0,4 мг цукру. Під  кінець цвітіння пильників кількість цукру різко зменшується: до  0,060 мг. У ранкові години  в квітках крамбе виділяється незначна кількість цукру— 0,08 мг в середньому в одній квітці. Потім його вміст в нектарі підвищується: о 10 годині. – 0,134 мг і в 13 годин.- 0,2 мг. Найбільше цукру в квітках о 16 годині .– 0,41 мг, а потім кількість нектару зменшується в результаті ослаблення функції нектарників і вбирання нектару.

 У ранні  ранкові години бджоли взагалі не відвідують крамбе. Квітки починають розпускатися  в середньому о 6 годині ранку. А в квітах, що тільки розпустилися, нектару виділяється дуже малі. Найбільш інтенсивна робота бджіл на крамбе була відзначена в 13-16 годин, коли в квітках є найбільша кількість нектару.

У вечірні години бджіл на крамбе стає менше, але все ж вони продовжують відвідувати квіти до 8-9 години вечора, коли в них ще зберігається невелика кількість нектару. В середньому одна  квітка крамбе може виділити за добу 0,214 мг цукру. На одній рослині розвивається 350-400 квіток. Отже, одна рослина виділяє 85,6 мг цукру, що в перерахунку на гектар складе близько 40 кг цукру, або 60 кг меду.

Таким чином, крамбе є не тільки цінною олійною і кормовою рослиною, але  і хopoшим медоносом. Крамбе абісінська на сьогодні вирощується в Швеції, Польщі, Німеччині, Болгарії, Ірландії, Канаді, США та інших країнах. В умовах нинішніх кліматичних  змін рослина  має перспективи стати однією з вигідних нішевих культур і  в Україні, оскільки не боїться посухи.

Джерело: Журнал ”Пчеловодство” № 10, 1970 рік, с. 17

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *