Морган Фріман
Цікаво

Морган Фріман створив заповідник для бджіл

Відомий американський актор кіно і режисер Морган Фріман перетворив своє ранчо в Міссісіпі, площею в 124 акра (50,181 га), в величезний заповідник для бджіл.

Вперше актор почав піклуватися про бджіл в 2014 році і привіз тоді на ранчо 26 вуликів з арканзаської ферми для свого бджолиного заповідника. На ранчо Фріман годує бджіл і дозволяє їм займатися своєю роботою в якості запилювачів, не забираючи у них мед.

Він висаджує рослини, які подобаються комахам, такі як магнолії, конюшина і лаванда. Одних лише магнолій і заповіднику росте більше 140.

«Я ніколи не носив захисний костюм при спілкуванні зі своїми бджолами, – сказав Фріман. – Вони ще жодного разу не вжалили мене, так як я не намагався забрати у них мед або якось ще завдати шкоди їхньому здоров’ю, я просто годую їх … Мені здається, що вони розуміють: не варто турбувати цього хлопця, у нього є цукрова вода».

Актор ставить перед собою просту і зрозумілу мету: не допустити зникнення бджіл на планеті, які відіграють величезну роль в природі, запилюючи рослини.

Джерело: https://ecocolmena.com/el-amor-que-morgan-freeman-siente-por-las-abejas/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *