українский мед в Канаді
Аналітика ринку

Перша партія українського меду дісталася Канади

Першу партію українського меду експортували до Канади. Про це розповів співвласник ТОВ “АПІ-ТРЕЙД” зі Львівщини Михайло Баранівський:

«Двадцяти футовий контейнер з асортиментом меду торгової марки «HONIGMA» на цю мить прямує річковими артеріями Північної Америки до складів місцевих рітейлерів. Вже скоро мед, який виробляє новітнє та високотехнологічне підприємство ТОВ «АПІ – ТРЕЙД» скуштують жителі канадської провінції Квебек та північних штатів США».

Виходу продукції «HONIGMA» на зовнішній ринок сприяло те, що Західна Україна загалом і Львівщина, зокрема, мають тісні стосунки з країнами Північної Америки. До того ж, пандемія зі своїми тенденціями до трансформації майже всіх бізнесових схем та виробничих процесів, привела до необхідності використовувати скляну банку та стіки у якості тари.

«Металеві бочки та експортні амбіції не можуть співіснувати в тій самій площині. Таким чином, єдиний в своєму роді на заході країни завод з переробки меду, потужність якого сягає 700 т/рік, відтепер відвантажуватиме продукцію не лише до Польщі, але й за океан», — пояснив виробник.

Перший і поки єдиний контейнер з баночками меду з липи, акації, гречки, соняшника та різнотрав’я покинув с.Сопошин, де розташовані потужності підприємства ще у квітні. І вже скоро опиниться на полицях канадських та американських крамниць.

«Зараз ми трохи хвилюємося, але ми постійно тримаємо руку на пульсі, моніторимо ситуацію, заздалегідь готуємо шляхи вирішення можливих складнощів. Ми впевнені, що канадійці та американці, скуштувавши нашого меду, відкриють для себе Україну з нового боку — як надійного постачальника не лише сировини, але і готової смачної та здорової продукції», — додав Михайло Баранівський.

Джерело: https://kurkul.com/news/26731-persha-partiya-ukrayinskogo-medu-vje-distalasya-kanadi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.