Нагородження Бджолярський круг
Новини

У Харкові нагороджували бджолярів

Визначено переможців традиційного щорічного рейтингу “Бджолярського кругу”. Цього року медалями “За рентабельну пасіку”: нагороджені карівник ТОВ “АВВ -100” Володимир Руденко та пасічник Володимир Моісеєнко з Харківщини, апітерапевт Олександр Усольцев з Дніпропетровської області. Медаллю за “небайдужість” відзначено ще одного харків’янина – пасічника Петра Бонзіка.

Дев’ятнадцятий “Бджолярський круг” був запланований на початок жовтня, але через карантинні обмеження від проведення заходу відмовилися. Нагороди переможцям з Харківщини вручили 20 жовтня на засіданні Президії Спілки пасічників Харківської області.

Учасники зустрічі обговорили також нагальні питання діяльності Спілки. Голова ГО «Спілка Пасічників Харківської Області» Денис Солдатов проінформував про новий проект, робота над яким вже розпочалася: YouTube канал “Пасіка від “А” до “Я”. Медійний ресурс буде популяризувати бджільництво, нестиме корисну та цікаву інформацію для пасічників.

Серйозною перемогою Спілки цього року стало вирішення питання реєстрації пасік пасічниками-мешканцями міста Харків. Ще одна позитивна новина – медові ярмарки-фестивалі, які проводить Спілка пасічників, включено до програми заходів міськвиконкому на наступний рік.

Денис Солдатов :

  • Хотілося б, звичайно, щоб пасічники активніше долучалися до роботи Спілки, а для цього їх потрібно зацікавити. Є така ідея і, я думаю, що її вдасться реалізувати, як проведення онлайн-навчання бджолярів. Мова йде про юридичну підготовку, організацію продаж та інші актуальні питання, які будуть цікаві пасічникам. Це можуть бути, наприклад, курси для початківців, які роблять перші кроки у бджільництві.

Учасники зустрічі обговорили також такі актуальні для пасічників питання, як ситуація з реалізацією меду та отруєннями бджіл, зменшення кількості медоносних рослин в Україні та нагальні задачі, які стоять перед Спілкою пасічників області.


Автор: Саріогло І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *