Апітерапія

УСПІШНИЙ БІЗНЕС НА ПРОПОЛІСІ

Карлі Штейн, засновниця американської компанії Beekeeper’s Naturals родом із Канади. Вона розпочала свою кар’єру на місцевому фермерському ринку з рекламної картонної вивіски у 2016 році, а тепер керує компанією, яка приносить дохід від 20 до 30 мільйонів доларів.

Все почалося з того, що молода жінка увірувавши в цілющі сили прополісу, створила спрей для лікування горла B. Immune. Він став флагманським продуктом компанії і за шість років продався у кількості 1,5 мільйонів флаконів! Крім нього компанія створила ще кілька препаратів (наприклад, B. Biome, Sinus Support) для вирішення назальних проблем та лікування кишкових захворювань.

Успіх компанії багато в чому забезпечили інвестиції відомих компаній у галузі фармакології, продуктів харчування та світових знаменитостей, таких як Кемерон Діаз. Вони підтримали продукти компанії, вклавши гроші у виробництво та рекламу.

Коли Штейн починала вона використала прополіс її рідної Канади. Однак, потім географія розширилася і зараз постачання йдуть з інших країн світу, переважно з Іспанії та Бразилії. Головне – якість. Це одна із складових успіху. Весь прополіс, спочатку відправляється в Канаду, де він проходить серйозний аналіз. За її словами, у цій країні лабораторії «суворіші» і це якраз, що треба. Головна вимога – відсутність у прополісі слідів пестицидів. Штейн вважає ці речовини головною загрозою здоров’ю не лише для бджіл, а й для людей. Вона виступає завзятим прихильником заборони цих речовин.

Друга складова успіху – науковий супровід виробництва і вживання препаратів компанії. Штейн зібрала консультативну раду з медичних працівників, дослідників та натуропатів, які вивчають продукт, покращують складову, визначають більш доцільні дози…

У практиці команди Штейн звертати увагу на новітні наукові дослідженя, щоб визначити, який ще натуральний інгредієнт можна додати до препаратів, щоб підвищити його ефективність. Наприклад, стало відомо, що гречаний мед так само ефективний від кашлю як декстрометорфан (популярний препарат у США). «Так навіщо приймати хімічний препарат, якщо можна використовувати гречаний мед, який до того ж має антиоксидантні та інші корисні властивості. Ми використали це дослідження, додали його до наших препаратів і залишилися задоволені результатами» – розповідає Штейн.

Також компанія вважаємо перспективними препарати на основі прополісу з додаванням ферменту бромелайну, якого багато в ананасах, і який згубно впливає на слиз носоглотки людини. А для лікування кишкових захворювань ефективно додавати різноманітні пробіотики…

Словом компанія не стоїть на місці. У лінійці її препаратів з’являються все більше цінних та ефективних новинок.

Анатолій ГУРМАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.