Цікаво

ЖІНКИ-ПАСІЧНИЦІ ЗАЯВЛЯЮТЬ ПРО СЕБЕ

Вважають, що бджільництво, це переважно чоловіче заняття. Але у цій галузі достатньо жінок. Щоб наочно продемонструвати це, Аніта Лонг та Дженні Маклеод, засновники громадської організації Sister Hives Australia, організували акцію, яка має на меті об’єднати жінок бджолярів з усього світу.

Зробили вони це оригінальним способом: закликали колег поділитися фотографіями з хештегом #beekeepingworldrecord. В результаті за 24 години понад 1300 жінок опублікувало свої фотографії, а побачило їх 2,8 мільйона користувачів Інтернету по всьому світу. Це перший рекорд. Другий – найбільша кількість жінок-пасічниць на одному фото. Воно зроблено на фермі Tasmanian Ripple Farm у Річмонді (Австралія) 14 січня цього року. На фото – 70 жінок.

Фото рекордсмен

В акції взяли участь бджоляркі з Австралії, Польщі, США, Канади, України, Марокко та Мексики. Загалом фотографії були завантажені дівчатами з більш ніж 25 країн. Аніта та Дженні так сказали про мету акції: «Хотіли дати жінкам крила, зробити їх впевненішими у собі і відчути зв’язок між собою». Ну і звичайно, заявити про організацію RizeUp Australia, яка підтримує жінок і дітей, які зазнали домашнього насильства.

Анатолій ГУРМАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.