допомога пасічнику
Цікаво

415 тисяч гривень на розвиток пасіки

На Прикарпатті священник Олег Богак із села Старі Кривотули, що на Тисмениччині, отримав 415 тисяч гривень на розвиток пасічницької справи.

Гроші служитель церкви отримав у рамках проєкту підтримки малого та середнього бізнесу однієї з великих українських торгових мереж.

«Ми будуємо будинок і поїхали в один з великих супермаркетів в Івано-Франківську, купили облицювальну плитку на 1600 гривень та зареєстрував чек для участі в новації. Зробив це можна сказати, механічно. Але 7 липня 2020-го року до мене зателефонували та сказали, що я беру участь в проєкті й повинен представити свій бізнес. А який в мене бізнес? Більше захоплення. Проте стало цікаво», — розповідає бджоляр.

Отець Олег з дружиною ретельно готувалися і добре представили свою родинну справу, переконали бізнесменів виділити йому в рамках проєкту гроші на розвиток сімейної пасіки, і отримали 415 тисяч гривень.

Фото: https://pik.net.ua/

За ці кошти чоловік придбав: нові бджолордини, обладнання для пакування вуликів, 4 тисячі рамок, спеціальні костюми, димарі, деревообробний станок, аби вже робити самостійно рамки, механічну медогонку, яку переобладнали на електричну.

Фото: https://pik.net.ua/

А ще купили бджолоплатформу: це спеціальний причіп, за допомогою якого чоловік може вивозити одночасно 36 вуликів у місця, де багато рослин-медоносів. Вулики пасічник возить від квітня до серпня.

Фото: https://pik.net.ua/

За сезон від кожної бджолородини Олег Богак викачує від 15 літрів. Це небагато, проте на території, куди чоловік возить вулики, немає сильних медоносів. Цікаво, що багато меду священник віддає на благодійність. Зокрема, допомагає сиротинцям. 

Джерело: https://pik.net.ua/2021/10/12/na-prykarpatti-svyashhennyk-otrymav-415-tysyach-gryven-na-rozvytok-pasichnytskoyi-spravy-foto/?utm_source=pocket_mylist

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.