Новини зі світу

Альтернативний мед

Кілька років тому у США компанія із Сан-Франциско MeliBio запустила у виробництво бренд меду «Мелодія». Продукт надійшов у роздрібну торгівлю по своїй країні і позиціонується як “мед на рослинній основі”.

Цього року MeliBio вийшла на ринок Австрії та Швейцарії зі схожою продукцією під назвою «Веган Ханні», а у Великій Британії вона дебютувала під брендом Кращий гурман під назвою «Веганський Мед».

У планах компанії розширювати ринки збуту європейському ринку. MeliBio оголосила про отримання реєстрації корисної моделі “Композицію меду на рослинній основі” у Німецькому відомстві з патентів та товарних знаків.

Ця реєстрація захищає метод компанії з відтворення складних властивостей меду з використанням рослинних інгредієнтів, що підтверджує «Піонерську роль MeliBio у просуванні альтернативних технологій виробництва меду, які кидають виклик традиційній медовій промисловості».

Компанія пояснює, що «корисні моделі» у Німеччині забезпечують швидшу реєстрацію та вихід на ринок, ніж звичайні патенти.

Продукція MeliBio на 100% веганська, містить фруктозу та глюкозу, воду та суміш рослинних екстрактів для смаку. Її продукція прагне відтворити смак та текстуру традиційного меду без екологічних недоліків, пов’язаних із бджільництвом”.

На додаток до вже існуючої технології, MeliBio розробляє нову, яка буде заснована на імітації природного процесу створення меду. Ця робота ведеться у співпраці з біовиробничою компанією Pow.Bio. Партнери прагнуть покращити свої можливості “з виробництва високоякісних бджолиних білків та ферментів”. Це дозволить розширити асортимент пропонованих видів “меду” та покращить їх якість.

У MeliBio підкреслили: «У рамках наших зобов’язань щодо охорони навколишнього середовища ми прагнемо переосмислити виробництво меду, пропонуючи смачний та екологічно чистий продукт без шкоди для смаку та якості».


Світовий ринок бджолиної отрути.

Бджолина отрута має протизапальні та антиоксидантні властивості. Він використовується для лікування артриту, розсіяного склерозу та багатьох інших захворювань.

Апітоксин має низку властивостей, які сприяють уповільненню старіння шкіри, що робить його популярним інгредієнтом для виробництва косметичних засобів.

Зростання популярності цього натурального продукту, нові наукові дані, що підтверджують його високу ефективність, ведуть до збільшення зростання виробництва бджолиної отрути та ціни на неї.

Так, обсяг світового виробництва бджолиної отрути у період з 2018 по 2022 рік. зростав із середньорічним темпом у 2,0%.

І якщо у 2018 році він становив 335 млн. доларів США, то у 2022 році вже 363 млн.

Сьогодні середня світова ціна на отруту близько 80 доларів за грам. Очікується, що найближчими роками темпи зростання видобутку отрути збільшаться до 6,2% і в 2033 році обсяг виробництва буде десь у районі 618 млн. доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.