Історія успіху Історія успіху Цікаво

БДЖІЛЬНИЦТВО – МОЕ ПОКЛИКАННЯ

Медова ферма Ханни Бекмо, яка знаходиться в Літтл-Айленді (Ірландія), увійшла до шорт-листу конкурсу Irish Made Awards 2022 у категорії «Стійкий розвиток», організованого журналом Irish Country Magazine.

Асортимент вручну виготовлених жінкою свічок із бджолиного воску, обгорток із бджолиного воску, засобів для полірування меблів та медового мила продається на її веб-сайті та в деяких із провідних продуктових та сувенірних магазинів Ірландії та США.

Ханна утримує на своїй пасіці місцевих ірландських медоносних бджіл, збирає мед, бджолиний віск та прополіс та використовує це для  створення своєї продукції. Всі ці продукти жінка позиціонує як 100% натуральні, що не містять токсинів та штучних ароматизаторів. Створені вони для сімей, де є діти, свійські тварини, а також для людей, чутливих до алергенів.

«Мої знайомі кажуть, що треба бути трохи божевільною, щоб намагатися заробляти на життя бджільництвом в Ірландії, – каже Ханна. – Я думаю, що вони мають рацію. Але я давно зрозуміла, що бджільництво – моє покликання! Я дуже ретельно і із задоволенням доглядаю своїх бджіл, а вони нагороджують мене такими чудовими і затребуваними продуктами. Вся моя продукція народжуються у вулику і звідти вирушає у подорож світом».

Ханна активно займається просвітництвом, її часто можна побачити в школах і на підприємствах зі своїм спостережливим вуликом і послухати захоплюючі розповіді про унікальність бджолопродукції та роль бджіл в запиленні рослин. Часто вона бере із собою сина Юлія, якому 5 років. Він одягнений у костюм бджоляра і з ентузіазмом розповідає, що «всі робочі бджоли – жіночі особини, а хлопчики – це трутні. Вони не працюють, і мають дуже волохаті дупи».

Анатолій ГУРМАН, телеграм-канал автора: https://t.me/pasikadenzadnem

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.