Апітерапія

ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОГО РОЗШИРЕННЯ ВЕН ЗА ДОПОМОГОЮ АПІТЕРАПІЇ

Варикозне розширення вен, варикоз – патологічний процес, що часто зустрічається, ураження вен (судин, що несуть кров до серця), для якого характерно збільшення діаметра просвіту, витончення венозної стінки і утворення «вузлів» – аневризмоподібних локальних розширень.

Локалізація варикозного розширення вен може бути будь-якою, найчастіше захворювання торкається нижніх кінцівок. Нині, як у нас в Україні, так і в багатьох провідних країнах світу збільшено тривалість життя людини, а це означає, що збільшується також і кількість захворювань аналогічним чином. А якщо розглядати наших пенсіонерів, то пенсіонери, незалежно від віку, найчастіше нікому не потрібні, приймати хіміопрепарати, які у нас пропонує фармацевтична промисловість, у такому віці небезпечно.

З цією метою можна рекомендувати цілий комплекс препаратів природного походження, особливо апіпрепаратів. Що стосується теми, саме лікування варикозного розширення вен, то можна розглядати кілька аспектів цього лікування, перш за все перше, це стадія хвороби, або ж початкова стадія, чи це вже – трофічні виразки. Тому в будь-яких ситуаціях потрібно розглядати питання, наскільки відбулася закупорка тих чи інших вен і обов’язково подивитися тромбоутворення. Чи воно існує , чи його немає, у якій стадії перебуває захворювання. Залежно від того, в якій стадії захворювання знаходиться, застосовується те чи інше лікування.

Що ми використовуємо? Для лікування варикозного розширення вен ми використовуємо апітерапію, тобто лікування безпосередньо бджоловжаленнями, це як основа, і плюс фоновий принцип – додаються апіпрепарати. Якщо використовуються безпосередньо бджоловжалення, тобто укус бджоли, то обколюються бджолами вздовж лінії вени. Звичайно, з апіпробою на алергію, щоб не було алергії і все інше.

Після того, як організм адаптується до дії бджоли, тоді починається більш активне лікування. У чому воно полягатиме? Визначається кількість бджіл, час експозиції та якість лікування визначається вже від того малюнка, якщо малюнок починає зникати, ось у мене є велика кількість пацієнтів, саме з лікуванням варикозного розширення вен (близько 100 пацієнтів) і дуже гарні результати, дуже хороші відгуки з цього питання. Що ми використовуємо? Обколюється вздовж лінії основної вени, причому вже на 3-4 сеанс вена починає наближення до норми.

Основна причина захворювання полягає в наступному: це спазмування однієї з часток печінки – коли вона спазмується, то кров, яка знаходиться в магістральній судині, під певним тиском, тому основна судина починає розширюватися, ось одна з причин. Друга причина це те, що велика кількість у венозній крові токсинів, всіляких отрут і так далі, які супроводжують паралізацію стінки судини.

Для того, щоб зняти паралізацію цієї стінки судини, для цього використовується у прямому вигляді бджолина отрута. Бджолина отрута, в якій знаходиться понад 50 компонентів, особливо основний – мелетин, це білок. Тому і відбувається перше – розсмоктування малюнка вени та друге – відбувається стабілізація картини, тобто зміцнюється стінка судини. Звісно, у такій ситуації потрібно і бажано полікувати печінку. Крім основного застосування, бджоловжалення застосовується фоновий принцип.

Ми використовуємо цілий комплекс апіпрепаратів. Особливо, це бджолиний підмор, прополіс, обов’язково воскову міль тому що воскова міль супроводжуватиме зменшення відкладення жирів на стінках судин. Якщо використовується бджолиний підмор, це призводить до зміцнення стінок судин. Крім цього використовується бджолине обніжжя. У бджолиному обніжжі є певні речовини, такі як рутин, калій, які сприяють зміцненню стінок судин. Стінки судин стають більш еластичними, тому такий комплекс додається і звичайно ж, королівське желе. Тобто це суміш маточного молочка із медом.

Ось так – королівське желе у комплексі з бджолиною отрутою, восковою міллю, прополісом, бджолиним підмором та трутневим гомогенатом, це комплекс, який індивідуально підбирається. Підбирається час використання того чи іншого препарату і дієта. Строго індивідуально під кожну людину робиться розрахунок. На підставі всього вищевикладеного, я можу показати певні результати такого роду лікування.

Хочу звернути вашу увагу, порівнявши фото до лікування, видно стан судин, а після лікування видно, що спазмуючий фактор пішов і судина прийняла своє колишнє положення. Для початку лікування потрібно знати який ступінь вашого захворювання. На фотографіях ви можете дуже чітко бачити судину, що роздулася, до лікування і після лікування ми чітко бачимо як цей сосуд зміцнився, відновив свою форму і видно, що шкіра стає чистою, я вважаю, що це показник роботи такого методу

Бажаю Вам доброго здоров’я!

записатись на консультацію можна за тел. 0933497645

лікар-апітерапевт Володимир Сергійович Макаревич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.