Новини зі світу

Медова криза

Французький Союз селянського сільського господарства та захисту його працівників заявив, що хоча французьке виробництво меду покриває менше половини обсягу споживання в країні, бджолярі не мають змоги реалізувати свою продукцію. Французькі торговці наповнили свої склади імпортним медом зі східних країн, купленим за ціною менше 2 євро/кг, ігноруючи будь-яку конкуренцію та інтереси французьких виробників.

У французьких бджолярів зібралися тисячі тон меду, які вони не можуть продати без збитку. Запаси відповідають приблизно річному обсягу зібраного меду. Він зберігається на складах, якість його не покращується. Не продаються всі види меду, не працює жоден канал реалізації. Бджолярі опинилися у справжній біді!

З огляду на ситуацію, Селянський Союз організує зібрання французьких бджолярів на масові протести. Перша акція мала пройти 30 листопада на майдані Республіки в Парижі.Протестувальники хочуть домогтися екстреної фінансової допомоги для підтримки бджолярів, а також захисту ринку країни від дешевого імпортного меду, який до того ж надходить до країни часто шахрайським способом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.