Законодавство

Терміни подачі законопроекту про бджільництво

Робоча група продовжує напрацювання нової редакції Закону України «Про бджільництво».

Про це йдеться в повідомленні «Інформаційно-аналітичного порталу АПК України».

«Згідно з планом роботи уряду відповідний законопроект повинні внести на розгляд Верховної Ради України до 1 червня», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, законодавчі та інституційні зміни націлені на мінімізацію в неможливість отруєння бджіл при обробці полів.

«Наближається критичний період – сезон проведення весняних польових робіт. Як показує досвід попередніх років ефективна комунікація і взаємодія допомагали істотно запобігти втратам. Мінекономіки виступає майданчиком для налагодження такої комунікації і побудови взаємодії в рамках цього сезону. Це один з важливих елементів, поряд з законодавчими змінами », – зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький.

Так, присутніх поінформували про стан проведення семінарів для пасічників щодо попередження отруєння бджіл. Зокрема, семінари відбуваються з ініціативи міністерства з метою роз’яснення алгоритму взаємодії бджолярів, аграріїв і органів місцевої влади щодо попередження та недопущення отруєння бджіл при обробці полів засобами захисту рослин.

Завантажити графік семінарів можна за посиланням.

Джерело: http://agroportal.ua/news/ukraina/nazvany-sroki-podachi-v-parlament-zakonoproekta-o-pchelovodstve/#

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *