мед особенный
Біологія бджоли

Особливий мед особливих бджіл

Такого меду у нас ви не знайдете, тому що бджоли без жала, або, як їх ще називають, меліпоніни в Європі не живуть. Однак мандрівники можуть спробувати мед безжалих бджіл в Індії, або Австралії.
Вчені з Університету Квінсленда вивчили хімічний склад меду, отриманого від бджіл без жала. Виявилося, що в ньому багато трегалози.

Трегалоза – це цукор, який зазвичай зустрічається серед грибів, бактерій і дріжджів. Невідомо, звідки він взявся в меді безжалих бджіл. Можливо від квітів якогось виду. Також є припущення, що мед утворився зі смол. Європейські бджоли створюють стільники з воску, який виділяють, а бджоли без жал – зі смоли з додаванням воску. 

В результаті досліджень з’ясувалося, що безжалі бджоли розщеплюють сахарозу на трегалозу за допомогою ферментів травної системи. Трегалоза засвоюється нашим організмом повільніше, тому ви не відчуваєте різкого підвищення рівня цукру в крові, як у випадку з глюкозою. Цей цукор впливає на організм краще, ніж інші. 

Вчені працювали, щоб з’ясувати, як отримати мед безжалих бджіл з ще більшою кількістю трегалози. У лабораторних умовах це було досить просто – комахи отримували сахарозу і виробляли з неї сироп. Але такий продукт не можна назвати медом. 

Тепер дослідження ведуться в іншому напрямку. Вони зосереджені на виявленні видів сільгоспкультур з максимально можливим вмістом сахарози. Завдяки цьому від безжалих бджіл можна буде отримати сортовий мед з високим вмістом трегалози. 

Джерело: https://pasieka24.pl/index.php/pl-pl/aktualnosci/wiadomosci-ze-swiata/3235-o-miodzie-pszczol-bezzadlowych

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *