Цікаво

Пасічнику для інтернет-продажів

Ми маємо прийняти, що наше життя дуже швидко змінюється і підходи до пошуку клієнтів на ваш продукт та механізми продажу треба постійно осучаснювати та оновлювати. 

Сучасний світ стає все більш цифровізованим та роботизованим і це стосується усіх сфер нашого життя. Інтернет продажі та маркетинг – потужний інструмент для розвитку власної справи.

Google є одним із найважливіших інструментів для інтернет-маркетологів. Компанія пропонує широкий спектр продуктів і послуг, які можна використовувати для просування веб-сайтів, мобільних додатків та інших цифрових активів.

Основні продукти й послуги Google для інтернет-маркетологів:

 • Пошукова система Google — це найпопулярніша пошукова система у світі. Вона використовується для пошуку інформації в Інтернеті.
 • Інтернет-маркетологи можуть використовувати пошукову систему Google для визначення цільової аудиторії, аналізу конкурентів і просування веб-сайтів у пошуковій видачі.
 • Google Ads — це платформа для контекстної реклами. PPC-спеціалісти можуть використовувати Google Ads для показу реклами на веб-сайтах, у пошуковій видачі та в інших місцях Інтернету.
 • Google Analytics — це платформа для вебаналітики. Спеціалісти можуть використовувати Google Analytics для відстеження трафіку на веб-сайтах, визначення джерел трафіку та аналізу поведінки користувачів.
 • Google Search Console — це інструмент для веб майстрів. SEO-спеціалісти можуть використовувати Google Search Console для перевірки видимості веб-сайтів у пошуковій видачі, усунення проблем зі SEO і відстеження ефективності веб-сайтів у пошуковій видачі.
 • Google My Business — це інструмент для місцевого бізнесу. Спеціалісти можуть використовувати Google My Business для управління обліковими записами бізнесу в Google Maps і пошуковій видачі.
 • Google Marketing Platform — це платформа для маркетингу в Інтернеті. Інтернет-маркетологи можуть використовувати Google Marketing Platform для управління всіма своїми маркетинговими кампаніями в одному місці.

Bard – штучний інтелект від Google, велика мовна модель від Google AI

Bard навчена на величезній кількості текстових даних. Вона генерує текст, перекладає мови, пише різні види творчого контенту та інформативно відповідає на запитання.

Bard може бути корисним для інтернет-маркетологів у наступних випадках:

 • Допомагає створювати ефективні маркетингові матеріали, такі як статті, блоги, рекламні оголошення та соціальні медіа.
 • Допомагає спілкуватися з міжнародною аудиторією.
 • Надає актуальну інформацію про галузь, конкурентів і тенденції.

Bard все ще перебуває в розробці, але вона постійно навчається та вдосконалюється. Google впевнений, що з часом Bard зможе стати цінним інструментом для інтернет-маркетологів.

Як використовувати Google для інтернет-маркетингу?

Інтернет-маркетологи можуть використовувати Google для досягнення різноманітних цілей, таких як:

 • Підвищення видимості веб-сайтів у пошуковій видачі.
 • Залучення нових клієнтів.
 • Збільшення продажів.
 • Покращення взаємодії з користувачами.

Щоб використовувати Google на 100%, інтернет-маркетологи повинні мати базові знання про те, як працює система. Вони також повинні бути в курсі останніх тенденцій і інновацій у сфері інтернет-маркетингу.

Редакція, вперше, друкує матеріали направлені на розвиток інших навичок та знань для пасічників. Просимо надати зворотній зв’язок – корисно чи ні, продовжувати чи ні!

Будемо дуже вдячні за Ваші коментарі та побажання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.