пчелы в квартире
Цікаво

Пасіка в квартирі (відео)

Колишній поліцейський на Уралі збирає мед, не виходячи з дому. У спеку і холод, влітку і взимку він розводить бджіл. І температура за вікном тут зовсім ні до чого. Златоустівський бджоляр тримає пасіку у квартирі. Колишній дільничний уповноважений Данило Гізатуллін розповідає: тут живе всього дві сім’ї. Ще шістсот знаходяться на пасіці за містом. Справа в тому, що Данило не тільки качає мед, а й займається апітерапією. Родичі і друзі іноді просять допомогти привести до ладу опорно-руховий апарат.

Для своїх легкокрилих підопічних бджоляр спорудив навіть зимовий сад з квітами. Сусіди, каже, за 5 років на бджіл жодного разу не скаржилися. Свій солодкий бізнес Данило Гізатуллін завів лише п’ять років тому. Можливо давали спокою спогади дитинства, як пацаном з дідом пропадав на пасіці цілу добу. Зараз каже – це і хобі, і справа, що годує.

Але без базових знань та  попередньої підготовки Данило Гізатуллін нікому не радить братися за цю затію. Каже, треба «від і до» знати звички бджіл і давати їм постійно роботу. Тоді вони навіть в квартирі будуть приносити мед, який на смак нічим не відрізняється від створеного на природних просторах.

Відео: https://www.cheltv.ru/paseka-v-kvartire-myod/

Джерело: https://www.cheltv.ru/paseka-v-kvartire-myod/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.