турція бджолярі
Цікаво

Рівень маркетингу – БОГ

У турецького бджоляра та інженера-агронома Ібрагіма Седефа виникла проблема. Його пасіку, яка розташована на плато Анзер, що на півночі Туреччини, стали відвідувати ведмеді та розоряти вулики. Полювання на них заборонено. Бджоляр пробував різні засоби відлякування – не допомогло. Марними виявилися також спроби відволікти хижаків іншими частуваннями.

Тоді замість того, щоб боротися з ведмедями він вирішив зробити їх своїми союзниками (або іншими словами – не можеш перемогти ворога, візьми його у свої союзники). Неподалік від пасіки на стіл поставив 5 тарілок з різними сортами меду та встановив камеру нічного спостереження. У першу ж ніч вдалося зафільмувати ведмедя, який підійшов до запропонованих смаколиків і вибрав мед преміум класу «Анзер Балі». Інші проігнорував. Після цього він вирушив на пасіку трощити вулики в пошуках саме такого сорту. Мабуть не треба пояснювати, що саме за цим медом полює Ібрагім Седафа. 

Відео з ведмедем та з поясненням пасічника уподобали інформаційні агенції всього світу. Його переглянули десятки мільйонів людей у ​​всьому світі. Популярність, престиж та ціна «Анзель» зросла. Ось що означає ефективний маркетинг!

Слід зазначити, що сорт меду «Анзель» вважається одним із найдорожчих у світі та продається за 300 доларів США за 1 кг.

Відео: канал TRT World.

Автор: Анатолій Гурман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *