Звернення від спілки пасічників
Законодавство

Спілка пасічників України направила звернення до ВР та Кабміну

109 гривень замість 200. Державна допомога, яку отримали цього року пасічники на наявні бджолосім’ї зменшилася майже вдвічі в порівнянні з минулим роком. У Міністерстві аграрної політики та продовольства те, що розмір державної допомоги менший, ніж передбачено діючою Постановою Кабінету Міністрів №107 від 7 лютого 2018 року, пояснюють збільшенням вдвічі кількості фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які утримують бджолосім’ї і подали документи на отримання дотації. А сума коштів на виплату дотації, цього року була передбачена в державному бюджеті така ж, як і в минулому. 

Спілка пасічників України направила 22 листопада офіційне звернення голові Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Миколі Сольському та Прем’єр-міністру Дмитру Шмигалю з вимогою виконати вказану Постанову Кабміну та виплатити в 2022 році кошти, які не доотримали пасічники у 2021 році.

Сергій Гриньов, віцепрезидент Спілки пасічників України:

– Ми розуміємо, що в кінці року неможливо знайти і доплатити ще майже 200 мільйонів гривень, але ми можемо ініціювати вирішення цього питання у 2022 році. Адже не було виконано постанову Кабінету Міністрів. Такі прецеденти в нашій державі з питань підтримки сільгоспвиробників вже були у минулому і відповідні кошти були доотримані. Звісно, що лише на одне звернення можновладці можливо і не відреагують, тому ми  закликаємо самих власників пасік підтримати нашу ініціативу. Мною підготовлено зразок звернення, яке пропоную поширити, роздрукувати, підписати і відправити звичайною поштою, чи електронною поштою з ЕЦП адресатам, які вирішують ці питання. 

Зразок для завантаження знайдете у розділі “Дотація” в обох чат-ботах Центру підтримки пасічників (Фейсбук, Телеграм) або за посиланням 

Зразок звернення дотації на бджолосімї 2021р ВРУ КМУ.pdf

Автор: Саріогло І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *