мед
Цікаво

Від шукача пригод до експортера органічного меду

Джонатан Де Пенья з Домініканської Республіки був семінаристом і священиком, вчителем і торговцем. Зараз йому 33 роки. Прагнення до незалежності привело його до створення першого бізнесу на міні-ринку разом із двома братами.

Те, що почалося як “хобі”, привело його у 2009 році до виробництва органічного меду, а згодом до створення сімейного бізнесу Little Island Honey у 2014 році. Сьогодні він експортує мед на ринок США та є консультантом великої бджільницької компанії.

Фото: https://dominicantoday.com/

Компанія Miel del Eden експортує мед оптом, але перероблений продукт також надходить на ринок: зі свіжим та натуральним імбиром, кавою, апельсином, цейлонською корицею, морінгою, шоколадом та іншими ароматизаторами.Бренд Little Island Honey отримав колосальне визнання, оскільки не містить пестицидів та зберігає властивості меду та доданих до продукту натуральних спецій і незабаром з’явиться на платформі Amazon.

Для продажу класичного сирого меду, доповненого натуральними спеціями, виробники використовують винайдений ними метод охолодження. Одним з корисних аспектів їхнього підприємництва є те, що вони фасують продукцію тільки у багаторазові та практичні скляні ємності, які не шкодять навколишньому середовищу.

Little Island Honey— переможець національного рейтингу як найкращий мед країни в категорії прозорий мед. У 2019 році бренд представляв країну в категорії “Мед” на NSA Fair в Нью-Йорку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *