Льодяники з меду
Продукти бджільництва

Вітамінні льодяники з меду

На Алтаї “сушать” мед і роблять з нього льодяники. Вчені та студенти Алтайського держуніверситету придумали як зробити функціональні продукти більш зручними у використанні, а головне – смачними. Вони створили натуральні льодяники з концентрованим вмістом меду, ягід і цілющих трав, за допомогою яких можна швидко поповнити запас вітамінів і мікроелементів в організмі. 

“Модні” функціональні продукти харчування насправді поки що мало затребувані на ринку, попит на них не високий, пояснюють свій задум автори ідеї. Причина проста – несмачно. Мало хто готовий щодня їсти пророщені зерна і рослинне м’ясо. Навіть корисні чаї за статистикою вживає лише один відсоток любителів чайних церемоній. Отже, щоб підвищити попит на корисну їжу, потрібно поліпшити її смакові якості. Тому й були створені медові льодяники, адже сучасні технології сьогодні дозволяють переробляти натуральну сировина, зберігаючи всі його властивості.

У лабораторії промислової фармації та надкритичних флюїдних технологій АлтГУ за допомогою вакуумно-імпульсної сушки мед перевели в твердий стан і додали до нього ягоди і фрукти, зварені методом суб критичного екстрагування – малину, чорноплідну горобину, журавлину, яблуко, лимон з імбиром. Вийшли смачні та повністю натуральні льодяники з високим вмістом вітамінів і мікроелементів.

Джерело: https://rg.ru/2021/02/19/reg-sibfo/na-altae-nauchilis-sushit-med-i-delat-iz-nego-ledency.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *