Зимівля для бджіл i-bee
Інструмент/обладнання Технології

Як система i-bee допомагає правильно організувати зимівлю для бджіл

Зима в бджільництві – це особливий період в житті бджіл і випробування для бджоляра. Якщо неправильно організувати всі нюанси, то зимівля бджіл ускладниться або вони зовсім не доживуть до весняної ревізії. Крім правильної організації кормів, сильної сім’ї та профілактики від всіляких захворювань, одним з важливих моментів є хороша вентиляція вулика. Різкі перепади температури погано впливають на бджіл. 

При зимівлі в приміщенні, різкий стрибок температури в бік підвищення вкрай шкідливий для зимуючих бджіл, оскільки вони можуть завчасно прийти в активність, що може послужити їх передчасній загибелі. 

При зимівлі на вулиці, є свої мінуси – можна не розрахувати з кількістю корму, тому що його витрата приблизно в два рази більше, або ж недостатньо добре утеплити вулики, в результаті чого бджоли замерзнуть.

Система i-bee, у складі базової станції HUB, центрального блоку HIVE та вагів SCALES

дасть можливість пасічнику віддалено, без особистого огляду вулика, дізнатися про мікроклімат в самому вулику, і, в разі чого, своєчасно відреагувати на:

  • перепади температури і вологості для своєчасної реакції та зниження ризиків хвороби і загибелі бджіл
  • рівень звуку у вулику, для відстеження поведінки, настрою і стану ваших бджіл, щоб в залежності від отриманої інформації приймати рішення про необхідність втручання в бджолиний побут
  • рух вулика в просторі, на випадок крадіжки ваших бджіл
  • в зимовий сезон вимірювання ваги дає інформацію про необхідність своєчасного годування, що також рятує бджіл від загибелі або передчасного вильоту

Вся зібрана інформація відображається у вашому смартфоні, для iOS чи Android, і дає можливість контролювати стан кожного обладнаного вулика, вести облік всіх дій в щоденнику бджоляра і отримувати миттєві повідомлення у разі екстрених ситуацій.

Тільки в разі повної проінформованості зимівля пройде успішно.

Якщо ви зіткнулися з вищепереліченими складнощами або проблемами, не зволікайте – замовляйте i-bee контролюйте своїх бджіл  вже сьогодні.

Посилання на мобільний застосунок:

iOS – https://apps.apple.com/ua/app/i-bee/id1442548233?l=ru#?platform=iphone 

Android – https://play.google.com/store/apps/details?id=www.i_bee.net&hl=ru 

Сторінка i-bee на Фейсбуці – https://www.facebook.com/ibee.net

Розміщення на правах реклами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.