Новини Новини з України

ЯК ЗРОБИТИ З ПАСІКИ ТУРИСТИЧНИЙ ОБ’ЄКТ

Кемпінг, як спосіб відпочинку, дедалі популярнішим стає серед українських мандрівників. Одним із таких є «Медовий блюз» – солодкий кемпінг, який знаходиться у мальовничому селі Луб’яна за 30 км від Львова.

«Наша територія – це повноцінний кемпінг, куди можна приїхати у будь-який час. У нас є все, що присутнє у стандартних європейських кемпінгах: місця для паркування авто, розміщення намету, є можливість підключення до електромережі, прийняти теплий душ та скористатись кухнею з повним набором посуду. Є пральна машина та Інтернет», — розповів власник пасіки «Медовий блюз» Андрій Лалак.

Він додає, що почалося все випадково, бо насправді Андрій на той час зовсім не прагнув мати бізнес.

“Я дуже люблю мед, і мені хотілось мати свою пасіку. Теорію черпав з книг, а тренувався на кількох вуликах, які поставив біля хати. Я так всім цим захопився, що захотілось розповісти про життя бджолосімей іншим людям. У той час у мене зовсім випадково з’явилося приміщення колишньої ферми я й почав поступово його облаштовувати. Наразі наша пасіка налічує 70 вуликів, у яких проживають бджоли карпатської породи. Ми їх нікуди не вивозимо, у нас стаціонарна пасіка”.

Згодом в чоловіка виникла ідея створити не просто пасіку, а такий собі туристичний об’єкт, де можна було б проводити екскурсії, розповідати про бджіл та показувати як вони працюють. Навіть  облаштував вулики з прозорими стінками та підключив відеокамеру. Охоче слухають розповіді про дивовижне життя бджіл  дорослі, і діти. Дуже популярні вони серед школярів, цілими класами приїздять на екскурсії.  А цьогоріч батько Андрія Лалака – пан Михайло створив оригінальні вулики – грибочки. З якими радо фотографуються гості Медового блюзу.

Подробиці за посиланням: https://agroportal.ua/agrocheck/v-doroge-s/chotiri-gektari-relaksu-yak-zrobiti-z-pasiki-turistichniy-ob-yekt

One Response

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.