Продукти бджільництва Цікаво

БДЖОЛИ ВРЯТУЮТЬ ЖІНОЧУ КРАСУ ТА ПЛАНЕТУ!

Андженліна Джолі під час вечеринки у Guerlain

Французький парфумерний Будинок Guerlain вже багато років використовує мед у своїй косметичній продукції. Вчених цієї всесвітньо відомої торгової марки зацікавили загоюючи та омолоджуючи властивості меду. Згідно з дослідженням, проведеним під керівництвом доктора Фредеріка у співпраці з професором фізіології Університету м. Ліможа Демульєром, була науково доведена лікувальна та косметична  дія на шкіру людини деяких видів меду та маточного молочка. На основі цих даних компанія розробила лінію косметичних засобів для догляду за шкірою Abeille Royale. Для виробництва використовують мед виключної чистоти, який виробляють чорні бджоли (підвид Apis mellifera), що населяють остров Уессан, який розташований в 18 км від узбережжя Бретані (північно-західна провінція Франції). Крім того, парфумери Guerlain полюбляють виробляти аромати з нотами меду.

Французький Дім Guerlain відомий своєю особливою любов’ю до бджіл і недарма емблемою цієї компанії є ця комаха. Разом з ЮНЕСКО вони організували спеціальну програму захисту бджіл та підтримки жінок у бджільництві під назвою «Від жінок бджолам», обличчям та амбассадоркою якою стала відома американська актриса та модель Анджеліна Джолі. Згідно з цією програмою, починаючи з 2021 року, десять жінок щороку запрошуватимуться на 30-денний курс прискореного навчання у Французькій обсерваторії апіології (наука, що вивчає медоносних бджіл). У навчання входить вивчення теоретичної та практичної основи бджільництва, яка включає також навички управління професійною пасікою. Після закінчення навчання учасниці отримають диплом на право вважатися професійними бджолярами-підприємцями, а також зможуть стати членами міжнародної організації жінок-пасічниць. Анджеліна Джолі щороку приїжджає до Франції, щоб зустрітися з учасницями цієї програми, вченими та бджолярами Guerlain, щоб поговорити про бджіл та проблеми апіології.

Чергова така зустріч відбулася 30 січня цього року у Парижі. Спочатку Анджеліна провела майстер-клас у школі бджільництва, що належить Guerlain, а потім у флагманському магазині парфумерного Будинку відбулася закрита вечірка за її участю. На ній було багато зірок, але вся увага присутніх журналістів і фотографів була прикута до прекрасної зовнішності 47-річної актриси.

«Джолі молодшає з кожним роком! Свіже обличчя без жодної зморшки! Якщо секрет у бджолах, меду та маточному молочку, то я готовий завести пасіку. Водночас і планету врятую» – написав світський фотограф Герман Ларкін, який знімав на вечірці.

Анатолій ГУРМАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.