Бжільництво за кордоном Цікаво

ВИТОНЧЕНИЙ СПОСІБ ЗАЛУЧИТИ У БДЖІЛЬНИЦТВО ДЕСЯТКИ МІЛЬЙОНІВ ЕВРО анонс

У Франції дуже люблять і цінують бджіл. Можливо це пов’язано з тим, що цих комах порівняно небагато – країна забезпечує себе медом приблизно на 35%, звідси також труднощі з якісним запиленням сільськогосподарських культур. Суспільство чудово обізнане про ці проблеми, а також  і про те, що лише торік країна втратила 40% бджолосімей. Тому у Франції дуже популярні урядові та громадські програми з підтримки бджільництва. Далі розповідь про одну з них.

Близько сотні професійних пасічників з усієї Франції об’єдналися в організацію під назвою Un Toit Pour Les Abeilles (Дах для бджіл). Вони пропонують будь-якій приватній особі чи організації взяти участь у спонсорстві та підтримати грошима певну кількістю бджіл чи бджолосімей. В обмін учасники отримують бонуси, головний з яких – усвідомлення, що вони беруть участь у важливій та благородній справі покращення природного середовища та допомагають бджолярам зберігати свої пасіки, але не тільки…

Для початку,  бажаючому взяти участь у програмі пропонують визначитися з пасікою, де він хотів би утримувати своїх підшефних комах та з бджолярем, з якими приємно мати справу. Це можна зробити на сайті https://www.untoitpourlesabeilles.fr/. Далі спонсорам пропонують назвати, якій кількості бджіл вони мають можливість допомогти. Це може бути 2, 4, 12, 16, 20 та 40 тисяч комах. І чим більше, тим дорожче це коштуватиме: від 5 євро на місяць (60 євро на рік) якщо вибрати 2 тисячі бджіл, до 65 євро на місяць (780 євро на рік) якщо 40 тисяч. Після того, як пасіка визначена, гроші сплачені, спонсору повідомляється, в якому саме вулику знаходяться його бджоли. Кожен такий вулик має своє гучне ім’я. Наприклад, “Альпійський акцент”, “Абрикосове дерево”, “Пустинник”, “Біла чапля”, “Часникова гірчиця”. Назва ця написана на вулику, а поряд, за бажанням спонсора, може бути вказане і його ім’я. Він бачить вулик та своїх трудівниць на фотографіях, які розміщуються на сайті. Пасічник регулярно повідомляє «хазяїну», чим зараз зайняті його бджоли, з яких рослин збирають нектар, які роботи він робить, коли качатиме мед і т.д.

Повністю статтю читайте, будь ласка, за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.